Jakie są trzy największe fabryki samochodów na świecie?

Jakie są trzy największe fabryki samochodów na świecie?Jakie są trzy największe fabryki samochodów na świecie?Jakie są trzy największe fabryki samochodów na świecie?Jakie są trzy największe fabryki samochodów na świecie?

fabryka Hyundai w Ulsan (Korea Południowa)1. Ulsan (Hyundai / Kia)

Hyundai Motors posiada roślinę największa produkcja samochodów na świecie. Jest w południowokoreańskim mieście Ulsan i jej 5,050,000 metrów kwadratowych 1,5 miliona sztuk rocznie przeprowadza ekwiwalent samochód co 10 sekund. Pracują w tym zakładzie, skąd modeli Hyundai i Kia, 34,200 pracowników. Chwali się w obszarze, w którym fabryka współistnieje z lasu 590.000 drzew. również w tej miejscowości znajdują się największe stocznie na świecie, obsługiwane przez Hyundai Heavy Industries i drugim co do wielkości rafinerii na świecie, posiadanych przez SK Energy.

Fiat roślina Betim (Brazylia)2. Betim (Fiat)

Zakład Fiata w Betim, w stanie Minas Gerais, 40 km od Belo Horizonte ma pojemność 950.000 sztuk rocznie na jego 2,25 miliona metrów kwadratowych. Jest otwarty w 1976 roku o Fiat 147 i jest największym centrum produkcji na świecie Fiat. Zatrudnia 19.000 pracowników, a jego wyposażenie są jedynym centrum projektowe Fiat poza Włochami -ajustan sudamericano- smakuje publiczności. Ma też R & D dla grupy Fiat.

Volkswagen roślina w Wolsburg (Niemcy)3. Wolfsburg (Volkswagen)

Trzecim największym zakładem na świecie pod względem produkcji znajduje się w samym sercu Volkswagena w mieście Wolfsburg, gdzie jego 6,5 miliona metrów kwadratowych -lzajmuje więcej miejsca na świecie- 807,000 sztuk rocznie są wykonywane. Prasy tłoczna ma zaplecze i produkuje cztery modele -golf, Sport Golf, Tiguan i Torran-. Z prac ziemnych i siedziby Volkswagen w sumie 58.000 osób. Sama fabryka mogła pomieścić w Księstwie Monako. Wnętrze ma 75 kilometrów autostrad i 70 kolejowych.