Najlepsze samochody policyjne na świecie

samochody policyjne: najbardziej spektakularny światowysamochody policyjne: najbardziej spektakularny światowysamochody policyjne: najbardziej spektakularny światowysamochody policyjne: najbardziej spektakularny światowy

Jeśli podróżujesz po świecie, można znaleźć niektóre radiowozy trudno było zobaczyć w Hiszpanii. Nie patrolują w samochodach superdeportivos, SUV, a nawet elektryczne.

Chevrolet Camaro Dubai Police

Z pewnością najbardziej znane są te z policji w Dubaju, które można zobaczyć z najbardziej pożądanych samochodów na świecie, jak Bugatti Veyron, Bentley Continental GT lub Chevrolet Camaro, między innymi. W tym przypadku jest to, aby mieć środki, które są w stanie zapewnić bezpieczeństwa w bogatym kraju, gdzie prawie każdy ma samochód duże przemieszczenia, co sugeruje, że nawet w samochodzie mniej niż 300 KM.

We Włoszech nie brakuje oryginalności, z spektakularny Lamborghini LP 610-4 Huracán iw górę Ariel Atom PL1.

Nissan LEAF francuska policja

Francja i Portugalia zobowiązała się do samochodu elektrycznego, kraj z jego galijskiej Renault Twizy i nasi sąsiedzi lądem Nissan Leaf.

w Australia ani oni spadną i wybrały Lexus RC F, która jest wystarczająca i jest przekroczenie z silnikiem benzynowym V8 477 CV.

W Stanach Zjednoczonych są bardziej praktyczne i mają Ford Interceptor z ochrona balistyczna, SUV z których wiele będzie czuć się bezpieczniej chodzić przez niektóre z najbardziej niebezpiecznych dzielnic w świecie.

Lykan Hypersport Policja Abu Dhabi

Potrzeba pójść dalej i mieć policji z Lykan Hypersport The Arab supercar z ceną 2,5 mln euro. To może zdarzyć się tylko w Abu Dabi.

Możesz być także zainteresowany

10 Szokujące radiowozy

Specjalne: radiowozy Dubai