Pięć najszybszych samochodów na świecie

Pięć najszybszych samochodów na świeciePięć najszybszych samochodów na świeciePięć najszybszych samochodów na świeciePięć najszybszych samochodów na świecie

Bugatti Veyron Super Sport Był od 2010 roku został uznany za najszybszego samochodu produkcyjnego na świecie, osiągając Komory ante GEAR- programu telewizyjnego Top 447 kilometrów na godzinę. Francuski supercar z 8,0 W16 czterosuwowego silnika turbo dostarczanie nic więcej i nic mniej niż 1200 KM, został niedawno pozbawiony rekordu Guinnessa.

Guinness World Records organizacja rozumie, że Veyron Miała wyłączony ogranicznik prędkości, co jest sprzeczne z oficjalnymi standardami zakwalifikować się do rekordu. Bugatti Veyron Super Sport jest samoistnie do 415 km / h, aby uniknąć degradacji opon ekstremalne, tylko kilka jednostek wyniesie 447 km / h, mimo że organizacja Guinness nie podejrzewa.

W ten sposób lista pojazdów, a raczej superdeportivos- szybsza produkcja na świecie zmienia się znacząco, jeśli zrozumiemy, że zapis Bugatti Veyron Super Sport 2010 zostało unieważnione. Sprawdzimy „top 5” z listy:

1. Hennessey Venom GT: 427,6 kilometrów na godzinę

Pięć najszybszych samochodów na świecie Venom GT, praca trener Hennessey Performance Engineering amerykański, Urodził się z jasnym celem: by pokonać „twarzą w twarz” Bugatti Veyron Super Sport. I udało mu się, chociaż to było odreagowanie. W lutym Hennessey Venom GT osiągnął 427,6 km / h, rekord dotąd pojazdu produkcyjnego.

W przypadku tej spektakularnej supercar, będą produkowane tylko 29 sztuk. Corvette ZR1 serce, Propelent przygotowane V8 LS9 7 litrów i Lotus Exige ciało, które zbierają się podwozie. Zobaczymy, jak robi to rekord, gdyż na pewno nie pozostanie Bugatti bezczynnie i zastrzeżenia zapis uzyskany w 2010 roku.

2nd. Koenigsegg Agera R: 420 kilometrów na godzinę

Pięć najszybszych samochodów na świecie szwedzki pocisk zajmując drugą pozycję na liście nazywa Koenigsegg Agera że pakiet R co jeszcze bardziej rodnik jest w stanie osiągnąć 420 kilometrów na godzinę. Jak się dostać? Również dzięki V8 biturbo silnik 5.0, I karmione biopaliwo E85, rozwija 1156 KM i 122.36 MKG -W przód do 973 KM i 112.16 mkg z „konwencjonalnej” Agera, zasilany benzyną octanos- 95.

Szwedzki konkurent Veyron ma na jej korzyść obniżoną wagę przeciwko niemu: 1,330 kg Koenigsegg Agera R kontra 1800 kg Bugatti Veyron Super Sport. Wszystkie „ubrany” w imponujący estetyczne, według wygórowanych wydajności reklamowej.

3rd. SSC Ostateczny Aero TT: 412 kilometrów na godzinę

Pięć najszybszych samochodów na świecieDolna szuflada na podium Ostateczny Aero TT SSC Sporządzający, Specjalista modele Forda. W jego czasach był pierwszym pobić rekord, że Bugatti Veyron był ustawiony na 408 km / h, ustanawiając rekord 412 kilometrów na godzinę i przyniósł „na skrzydłach” dla 6.3 biturbo V8, Chevrolet domu, dostarczając Ostateczny Aero TT w 1199 CV.

Jednak byliśmy rozczarowani, żeby zobaczyć prawdziwy potencjał najnowsze aktualizacje z tego supersamochodu, bo na papierze Ostatecznym Aero XT będzie w stanie osiągnąć 439 kilometrów na godzinę, zapis, który nie jest oficjalnie potwierdzone. Jak również najnowsze dzieło SSC (Shelby Supercars), przy czym tuatara, że z silnikiem V8 biturbo o 7,0 litra i rozwija 1.350 CV mógłby „latać” do 442,5 kilometrów na godzinę. Czekamy, tuatara ...

4-ty. Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse: 408,84 kilometrów na godzinę

Pięć najszybszych samochodów na świecieTo był ostatni, aby otworzyć listę. Bugatti wykonane urzędnika w kwietniu 2013 Maksymalna prędkość Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse. Podwójne zasługi dla wymienialnej wersji francuskiej supercar: przed bratem Veyron 1.6 za bardzo mało, a staje się również najszybszy kabriolet produkcja na świecie. Kierowca, który nagrał tę płytę za sterami esteVeyron Vitesse 16.4 Wielka Zabawa była chińską Anthony Liu. z 1200 CV moc, to także najmocniejszy w historii.

5th. Bugatti Veyron 16.4: 408,47 kilometrów na godzinę

Pięć najszybszych samochodów na świeciePrzed nadejściem wersji Grand Sport i Super Sport, 2005 To oznaczało punkt zwrotny w świecie supersamochodów. urodzonych Bugatti Veyron 16.4, rozpatrywany przez wielu najlepszym samochodem na świecie. Ale teraz jest na piątym miejscu, a jak widzieliśmy wcześniej, wersja Super Sport do niedawna posiadał rekord rekordów prędkości, kilka lat temu Veyron 16.4 był w stanie zadziwić wszystkich, poprzez osiągnięcie 408,47 kmh. Silnik W16 8.0 litra, cztery turbosprężarki, 1001 CV,... Potrzebujesz więcej wyników?