Jest to „Bestia”: nowy samochód Donald Trump

Barack Obama oficjalny pojazdBarack Obama oficjalny pojazdBarack Obama oficjalny pojazdBarack Obama oficjalny pojazd

w część limuzyna, w część SUV a co to jest zbiornik. Jest to oficjalny pojazd, który chodził od prezydenta Baracka Obamy w 2009 roku Stał się pierwszy Murzyn o przejęcie Rząd Ameryki Północnej. A jeśli nie ma zmian w najbliższych dniach ogłaszane są, tak będzie oficjalny samochód teraz nowy prezydent Donald Trump.

Ta autentyczna siła stworzony przez General Motors Jest to jedyny ze wszystkich, które zostały wykonane na dom biały że nie jest częścią serii konkretnego modelu, ale pożycza część limuzynie Cadillaca, a inny z GMC SUV. A wszystko to na „bestii”, to wystarczający powód tak nazywany Obama samochód prezydencki. jego Korpus o grubości 20 cm Jest on zdolny do wspierania pocisków dużego kalibru Dzięki swojej produkcji stopem stali, aluminium, tytan i ceramiki. Kryształy również skorzystać z ekranowania co czyni je praktycznie niezniszczalny-o 12 centymetrów o grubościach. jego waga Szacuje się, co osiem ton, co jego korzyści bardzo ograniczone. jego Prędkość maksymalna wynosi 100 kilometrów na godzinę, limit ten zostanie osiągnięty nie mniej 15 sekund. Tak, zaawansowany system 'RunFlat' w oponach pozwala rolkę 'bestii ponad 100 km, a oponach.

Daleko od fikcji, zawiera maszynowych i rakiet, które sprawiają, oficjalny samochód państwowego w jakimś zbiorniku, z wyjątkiem tego szczegółu luksus i elegancja nie są tracone w ich estetyki. Dopóki nie jest w stanie wytrzymać atak chemiczny, za które uszczelniają drzwi i korzystania z systemu, aby przejść recyklingu tlenu wewnątrz.

Nie brakuje w nim o Kompletny system komunikacji składa się z komputerów, komórkowe, urządzenia GPS tracking, dostęp do Internetu, telewizję satelitarną i bezpośrednie połączenie z władzami USA.

nawet Silnik benzynowy V8 napędza limuzyna jest opancerzony. Tak, to zużywa więcej niż 30 litrów 100 km.

Możesz być także zainteresowany

- Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo

- Świat najbardziej krzykliwe i ekstrawaganckie limuzyny

- Cadillac Limuzyna Evita, aukcja

- wynajem limuzyny, traktuje się