Najlepszy skuter 125 cm3 do kierowania swoją licencję samochodu

Para kupić skuter z licencją samochodowymPara kupić skuter z licencją samochodowymPara kupić skuter z licencją samochodowymPara kupić skuter z licencją samochodowym

Kymco Agility Miasto

Jest skuter sprzedający Hiszpański 2015 i ich argumenty są dodano koła stabilność w połowie wysokości i mały, praktyczne poziomu podłogi lub wydrążone kadłuba. Przyprawionych hamulce tarczowe na obu kołach i właściwą wydajność silnika i wycenione poniżej dwóch tysięcy euro, mamy przepis na sukces. cena: 1,849 euro.

Honda SH 125i

Zawsze między górnym skuter sprzedaży, Sukces Scoopy wykracza poza mód, które mają argumenty techniczne: doskonała nowoczesny silnik niski pobór mocy, bezpieczne hamowanie z ABS, Platforma i teraz w stanie wydrążyć kask, wszystko ze sprawdzonego lat na szczycie niezawodności wykresy sprzedaży. cena: 3,389 euro.

Kymco Super Dink 125Kymco Super Dink 125

Tak mało jak trzy! Super jednostki oddzielają Dink drugiej pozycji: Ten skuter jest wyraźnie najlepiej sprzedającą GT i sprzedaje niemal od jego przybycia. Trzymają się ich jako dobry rozmiar, amplituda dla dwojga, Mocny silnik w stanie wykonywać dobrze na drodze, osłony ochronnej lub dużej różnicy potencjału. cena: 3,099 euro.

Honda PCX 125

w jego trzecia ewolucja PCX kompaktowy utrzymuje sprzedaży boiska, które doprowadziły do ​​góry bestsellerze od jego przyjazdu pięć lat temu, w szczególności Zaawansowany silnik bardzo niskie zużycie. Jest zwrotny i stabilny, wygodny i niezawodny, mają Pierwsza technologia za rozsądną cenę Co jeszcze chcesz! cena: 2,849 euro.

SYM Symphony 125

Symphony ewoluowała na przestrzeni lat w celu poprawy we wszystkich aspektach i teraz Oferuje on wiele dla okazyjnej cenie. Wysokie koła zapewniają stabilność, ramka bardzo dobrze dostrojony wspaniałe osiągi silnika i zwinny miasto robi. Płaska platforma lub pod siedzeniem zakończyć swoją praktyczną stronę. cena: 1,949 euro.

Yamaha XMAX 125

Cena jest z dala od rywali ale jest na pewno XMAX najlepszy skuter ósmym litr i że musi kosztować. Przestronny i wygodny dla jednej lub dwóch osób, bardzo zdolny, szybki i zwinny drogowego w mieście, stabilne i bezpieczne, dobrze wyposażone ... kiedy chcesz najlepszy jest, mimo jego cena sprzedawane tak dobrze. cena: 4,349 euro.

Piaggio Liberty RST 125

„High wheel” od Piaggio zwykle wśród najlepszych modeli sprzedaży nie tylko dla jej akceptacji wśród społeczeństwa (w szczególności kobiet), ale sprzedaż do podmiotów takich jak Correos. Jego atuty to lekki i kompaktowy rozmiar, stąd jego akceptacja wśród kierowców, jak również gładkość swojej sprawdzonej silnika. cena: 2.449 euro.

Suzuki Burgman 125Suzuki Burgman UH 125

To było dawno temu i sprzedaży nadal ma wiele zalet być, chociaż konkurencja zaostrza ... On ostatnio poprawie, hamulce ABS i odnawianych estetyki, ale podtrzymuje swoje niskie siedzenia i jego ogromny bagażnik, plus doskonały silnik przyspieszania. Jest to zwycięski wybór, jeśli szukasz możliwości i elastyczność. cena: 3.899 euro.

Tweet Peugeot 125

Francuska marka ma Modele takie jak ta, pochodzenia azjatyckiego, aby konkurować na twardym segmencie high-skuter koła za mniej niż dwa tysiące euro. Doskonała wydajność i dobre wykończenie są ich mocne strony, a także niezawodność sprawdzony silnik (MGS) w skuterze nieskomplikowany do codziennego użytku. cena: 1.999 euro.

KYMCO K XCT 125

opcja sport Kymco ładnie uzupełnia większe i turystyczny Super Dink, z którymi dzieli mechanikę. Model ten jest krótszy -hueco pod siedzeniem na jeden kask i zaoszczędzić kilka kilogramów na wadze, aby zaoferować więcej zwinność i bardziej agresywne zachowanie, Jak przystało jego estetyki. cena: 3.199 euro.