SUV sprzedawany w Hiszpanii

SUV sprzedawany w HiszpaniiSUV sprzedawany w HiszpaniiSUV sprzedawany w HiszpaniiSUV sprzedawany w Hiszpanii

1. Qashqai

Nissan Qashqai

udany Qashqai pozostawi nas po ponad 7 lat na rynku (z „restyling” i pojawieniem wariantu +2), jak przyszedł, Cocooning sprzedaży na aukcjis. Kluczowym modelem w przyszłości Nissan Europa, na pewno tych, którzy pracowali w ich następca, który trafi do salonów w fI EBRUARY, Oni czuli dodatkową presję, aby produkt, który powinien przejąć samochód ważniejsze i rentownego Nissan na naszym kontynencie i naszego kraju.

2. Juke

Nissan Juke

Wydaje się, że sukces Qashqai Służył Nissan również zarobić dobrego wizerunku SUV i śmiały Juke z jego ryzykowny projekt stał się Drugim modelem bestsellerów i Pierwszy wśród małych SUV, segment wzrostowy w sprzedaży i modeli.

3 i 4. Hyundai ix35 Kia Sportage

Hyundai i Kia Sportage ix5

Zdecydowanie można powiedzieć, że koreański przemysł Jest w pełni osadzony i umieszczony w Europie i Hiszpanii. Hyundai ix35 Jest to najbardziej spójny rywal Qashqai i odzwierciedla dobrą jakość produktu Hyundai. W ramach Grupy koreańskim Kia Sportage, klonicznych modelu ix35, potwierdza dobrą akceptację swoich produktów. W marcu będziemy świadkami pierwszego stylistyczną aktualizacji Sportage, które powinny służyć do wytrzymania nacisku nadejściem nowego Qashqai.

5. VW Tiguan

VW Tigual

Tiguan stawia jakość produktów w segmencie, jak również różnorodność mechaniczną, ale oczywiście, wraz z cenami zgodne z poziomem technicznym.

6. Dacia Duster

Dacia Duster

Ze swej strony, prochowiec (Ostatnio zaktualizowane) jest przeciwieństwem strategii Tiguan, surowy technicznie model, ale może oferować najniższych cen w tym segmencie. To nie znaczy, aby skorzystać z synergii grupa Renault i pojawiają się wersje 4x4 gdzie Nissan To sprawia, że ​​dobre Napęd na wszystkie osie i Renault dobry silnik dCi.

7. Kuga

Ford Kuga

Miniony 2013 został zwolniony pierwszy Kuga i zadowoleniem druga generacja, bez utraty jego sportowcy dynamiki postawę udoskonalił i wstawić jej dotknąć toczenia. W ogóle, to model bardzo starannie, z wysokiej właściwości jezdnych i wyposażone do ostatniego.

8. Renault Captur

Renault Captur

To ma pochodzić z dobrej stopie Captur, drugi SUV "miasto" na liście sprzedaży. Opracowany od nowa generacja Clio, Captur zobowiązanie do wyższe ciało i projektowanie "Terenowe"Ale uczucie jak naturalne kontroli i wyważony jak każdy inny Clio.

9. Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

wśród premia, powieść przywołać Stało się SUV odniesienia. Etap wzięte "w dół" przez Range Rover On ma trafić w cel, uderzając bardzo silne modele niemieckie (P5, X3 i GLK) tak daleko, że hasłem segmentu. jakość produktu, a przede wszystkim bardzo atrakcyjny design był jak powiew świeżego powietrza.

10. Audi Q3

Audi Q3

I wreszcie, Audi "wykonane w Hiszpanii" zamyka listę najlepszych sprzedawców. powieść Q3 wyróżnia się na różnych wersjach i mechaniczne (nie brakuje wściekłego wersji RS), który pominął BMW X1. Ale to ma silny rywal w zasięgu wzroku: przyszłość Mercedes GLA. 2014 bitwa jest lepszy.

MODEL

SALES 2013

Nissan Qashqai

19992

Nissan Juke

9303

Hyundai ix35

8372

Kia Sportage

7994

Volkswagen Tiguan

7735

Dacia Duster

6472

Ford Kuga

5271

Renault Captur

5161

Range Rover Evoque

4773

Audi Q3

4490