Nowe opony Hankook dla SUV i 4×4

Nowy Hankook Ventus S1 evo2 dla SUV i 4x4Nowy Hankook Ventus S1 evo2 dla SUV i 4x4Nowy Hankook Ventus S1 evo2 dla SUV i 4x4Nowy Hankook Ventus S1 evo2 dla SUV i 4x4

Hankook ma jeden cel: zapewniając wysoką wydajność opony jako oryginalne wyposażenie w modelach Premium segmentach marek niemieckich. Najnowszy dołączyć wykaz jest odnawiana BMW X5, który staje się piąty wzór grupa BMW w „dopasować” -po gumki 1 Series południowokoreańskiego producenta, seria 3 i serii 5, a mini-.

Nowa opona Hankook nazywa 'Ventus S1 evo2', i koncentruje się bezpośrednio do SUV i 4x4 pojazdów. z Zupełnie nowa konstrukcja, będzie dostępny w nowym X5 a Aftermarket z wiosna 2014 środki Od 17 do 22 cali, Szerokość bieżnika 225-315 i promień od 60 do 30 lat.

będzie „i bardziej dynamiczne geny”. Więc Hankook zapowiada nadejście ich Nowy okręt flagowy w oponach, dla których została uwzględniona doświadczenie w DTM (German Touring Car Championship) jako wyłączny dostawca opon. Filozofia marki „Technologia Kontrol” Jest również obecna w EVO2 Ventus S1 łączącej „Technologia, wysoka wydajność i bezpieczeństwo”.

W przypadku nowej opony to ma na celu "dynamicznych kierowców pojazdów o dużej mocy, Opony, które wymagają ich wydajność we wszystkich parametrach i bez utraty cech, takich jak zawieszenie, komfort, niski poziom hałasu oraz niskie opory toczenia wyjaśnia Jin-Wook Choi, Prezes Hankook Tire.