Vodafone oferuje bezpłatny Coyote aplikację dla swoich klientów

Vodafone oferuje bezpłatny Coyote aplikację dla swoich klientów

Vodafone Jest oferowany w miesiącach lipcu, sierpniu i wrześniu 1 bezpłatnej subskrypcji premia za roczną ruchu aplikacyjnego alarmuje Coyote. Abonenci swojej sieci i jednej pakietów będą korzystać z danych dostarczonych przez tę aplikację przez 12 miesięcy nie płacąc roczny abonament $ 100.

Jeśli usługa oferowana przez Coyote przekonać cię, raz swobodnego roku próbnego, Vodafone pobiera 4,99 euro miesięcznie w bony i jeden czerwony pakiety, z dala od 8,99 euro miesięcznie kosztuje usługę bez dyskonta. Oferta korzysta z miesięcy, w których coraz więcej w ruchu przemieszczenia występują przywiązuje się do zastosowania.

Coyote to aplikacja będzie Zawsze zaalarmować wszystkich typów radarów, czy segmencie stacjonarnej i komórkowej, semafora lub pasa w całej Europie. Ma także mapowanie 3D umożliwia również porównanie z prędkością, która krąży w stosunku do maksymalnej dozwolonej prędkości. Zapewnia również Coyote Alarmy serwis aktualizowany przez członków społeczności, którzy ostrzegają możliwych incydentów na trasie przez które krążą.

Możesz być także zainteresowany:

Nowe radary DGT już Multan

Dlaczego jest to radar to w porządku?

Coyote pozwala poznać ograniczenia prędkości w czasie rzeczywistym