DS: 6 nowych modeli w 2020 roku

DS: 6 nowych modeli w 2020 roku

również nie będzie DS, sprzedawane w Europie, produkowane poza Francją. W zakresie, w jakim dla Chin, który wydaje się być jednym z najbardziej obiecujących docelowych nie tylko dla tej nowej marki PSA, ale również wszelkie inne starają się zarobić nazwę składki, Będą tam produkowane zawsze.

Jest sprawa DS6 WR, SUV niedawno zaprezentowany na rynek azjatycki; lub DS4 Crossback, ta wersja DS kompaktu z dużymi podniesionymi zawiesin, ochraniacze na niski lub kontur ciała, styl już widoczne w DS4 Racing Concept 2012; relingi dachowe lub układ przeciwpoślizgowy na podstawie znanego już Kontroli PSA chwyt.

Tymczasem DS4 wkrótce otrzyma ekran dotykowy właśnie wydała C4, Poza tym widząc, jak jego zakres znika żadnego śladu silników Euro 5, zastępuje się spełnienia nowych norm; i zobaczyć Połączenie tych z przekładniami automatycznymi pola EAT6 jak wydany w zmianie DS3.Este nawet sięgać do DS5, nawet bez wyjątkiem wersji hybrydowych.

Wszystkie DS, którego slogan jako znak towarowy jest Duch awangardowych (sic!) W mieszaninie angielskim i francuskim, można tłumaczyć jako duch awangardy; będą bardzo różne aspekty w porównaniu do innych modeli PSA.

Znaczna część tej różnicy oparty jest, biorąc pod uwagę wykorzystanie wspólnych platform w projekt, aspekt, który Ma być do przodu, styl, co już się stało z obecnym DS3. Są one wbudowane, na przykład, reflektory ksenonowe i diody, które nie łączą się tylko z charakterystyką podpis latarni (której część staje się przerywany gdy jest uruchomiony), ale działa także jako światło pozycyjne.

Całkowita personalizacja

Dostosowanie się również hasłem DS, w przypadku jego użyteczności, aż do 68 możliwych kombinacji kolorów w sztuce opartej ciała z dachu i innych elementów płytowych.

również obiecuje podkreślają dbałość o szczegóły, natomiast w dynamicznej płaszczyźnie mantra nazywa Hyper-Comfort Dynamique. Koncepcja ta przychodzi do określania jednostki równowaga między dwa aspekty, które często są podejmowane sprzecznymi: komfort i zwinność. Twierdzenie, biorąc za punkt odniesienia inne modele z tej samej grupy przemysłowej, by utrzymać dynamikę wyświetlany przez ostatnią falą Peugeot wyrafinowany; a zagłębieniem żądanie zwiększenia komfortu jazdy (lub jakości). Mamy zarówno Devos jako Herrero, który nie tylko obecnych platform daje pokój, ale także dać przyszłość.

Dzięki tej emancypacji DS, marka będzie w najbardziej ekskluzywnym poziomie wszechświat PSA; Peugeot zajmie miejsce równowagi, z emocjonalnym dotyku, które zajmują konsorcjum marki Volkswagen, który daje nazwę niemieckiej grupy jeśli weźmiemy jako przykład; podczas Citroën będzie miał czynnik związany głęboko racjonalnego profil, Po ścieżkę rozpoczętej z C4 Cactus.

Dzięki tej stratyfikacji, Celem DS jest zwiększenie odsetka klientów podboju, wzięte z innych marek i nowych PSA obecnie już wysokie do odstania w temperaturze 66 procent; aby uniknąć cannibalizing sprzedaż swoich siostrzanych marek.

A, który pomoże Ci, jak dzisiaj, chociaż wszystkie one mają silniki, Podanymi celem jest są najpotężniejszymi DS dziedzictwo, podczas gdy początkowe uprawnienia jej zasięgu są stosowane w mid-range Peugeot czy Citroen.