Przekształca zawiadomić grzywny ruchu, obecnie w BOE

Przekształca zawiadomić grzywny ruchu, obecnie w BOE

Od teraz, jeśli chcesz wiedzieć, czy masz toczących się w porządku nie były w stanie powiadomić Cię w domu musi iść do BOE, miejsce, w którym one opublikowane obowiązkową podstawę. Edictal sankcji, Testra, pozostaje jako „dobrowolne” raportu zgodnie z nową ustawą o ruchu i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

nowa Zmieniony tekst ustawy, która weszła w życie stany wczoraj w swoim artykule 91, że " Powiadomienia, które nie mogą być wykonywane na e-mail Traffic (Voluntary dla osób fizycznych i obowiązkowe dla flot samochodowych i spółki), a jeśli nie masz to, w adres wyraźnie wskazano procedury lub, jeżeli żaden z nich nie wskazuje na adres podany na zapisach autonomicznej Centralny Traffic, Zostaną one praktykowane w Dzienniku Ustaw (BOE). "

Do czasu wejścia w życie Nowy tekst ustawy o bezpieczeństwie drogowym, Powiadomienia nie może sprawić, że zainteresowane strony zostały opublikowane w obowiązkowo Testra osoby. Jednak w ostatnich czasach, gdy Mario Arnaldo mówi nam, European Automobile Associates, Wiele gmin i wspólnot autonomicznych z obowiązków w ruchu i były używane w okresie testowym.

A co Testra? Zgodnie z tekstem ustawy o bezpieczeństwie drogowym która weszła w życie wczoraj „z powiadomieniami przed- i opcjonalnych (...) Może być również stosowana w Edictal ruchu sankcji (Testra)”. Oznacza to, że nie jest to obowiązkowe, że grzywny, które nie mogą komunikować się z nami na miejscu lub w naszym domu zrobić w Testra i tak w BOE. W zasadzie, zgodnie z nowym prawem, to byłoby ważne tylko wtedy, opublikowane w Testra.

Tak, Jak z Testra, że ​​upłynął okres 20 dni kalendarzowych po zawiadomienie zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw uznaje się były praktykowane. Oznacza to, że jest prawdopodobnie przeznaczony powiadomiony. Od zgłoszenia rozpocząć liczenie wszystkich terminów zapłacić 50-procentową redukcję lub je kwestionować.