Mapfre dodaje do sprzedaży samochodów

Mapfre dodaje do sprzedaży samochodów

Jak z obowiązującymi przepisami sprzedaż nowych pojazdów jest dziedzictwem dealerów, firma zajmie się dystrybucją nowych samochodów działających w charakterze agenta klienta, czyli swego rodzaju pośrednika między sprzedawców i kupujących. Mapfre Multicentro Motor Show będzie również poświęcona sprzedaży pojazdów i auto marketingu "km od zera",

W celu uwzględnienia wszystkich linii biznesowych pre-owned pojazdu i urządzeń, zarówno w kraju, jak iw imporcie, sprzedaży za pośrednictwem wieloośrodkowego, gdzie mają nadzieję na integrację usług arkuszu i szybki mechaniczną i sprzedaż części i akcesoria. Ponadto klienci mogą wynająć inne usługi uzupełniające, takie jak ubezpieczenie, finansowanie, leasing, najem lub agencji usług.

Mapfre Multicentro of the Automobile, utworzone z kapitałem 18,3 mln euro (3.044 mln peset), rozpocznie działalność z dniem 1 kwietnia w wielu Pampeluna, budynek z 9000 metrów kwadratowych z salonu zdolnego 500 pomieścić samochodów. W tym centrum dołączy wkrótce podobny w Alcala de Henares (Madryt) i innych punktach dystrybucji mniejszych w różnych prowincjach, ale również być w stanie wykonać wszystkie te czynności handlowych poprzez 2.200 biurach Mapfre, centrum linia telefoniczna Mapfre Samochody i zewnętrznej stronie internetowej, Mapfre.com.