Mapfre dodaje do sprzedaży samochodów

Perspektywy dla dystrybucji samochodów zaczyna się zmieniać. Mapfre Mapfre Multicentro stworzył samochód, firma zajmująca się sprzedażą samochodów.Mapfre dodaje do sprzedaży samochodówReforma prawa dystrybucji nie jest jeszcze zatwierdzony, ale różne firmy, nie wahaj się przyłączyć soczyste działalność w zakresie sprzedaży samochodów. To zostało zrobione kilka sieci supermarketów (Eroski, Alcampo i El Corte Ingles), który od kwietnia, ubezpieczyciel Mapfre dodał.

Jak z obowiązującymi przepisami sprzedaż nowych pojazdów jest dziedzictwem dealerów, firma zajmie się dystrybucją nowych samochodów działających w charakterze agenta klienta, czyli swego rodzaju pośrednika między sprzedawców i kupujących. Mapfre Multicentro Motor Show będzie również poświęcona sprzedaży pojazdów i auto marketingu "km od zera",

W celu uwzględnienia wszystkich linii biznesowych pre-owned pojazdu i urządzeń, zarówno w kraju, jak iw imporcie, sprzedaży za pośrednictwem wieloośrodkowego, gdzie mają nadzieję na integrację usług arkuszu i szybki mechaniczną i sprzedaż części i akcesoria. Ponadto klienci mogą wynająć inne usługi uzupełniające, takie jak ubezpieczenie, finansowanie, leasing, najem lub agencji usług.

Mapfre Multicentro of the Automobile, utworzone z kapitałem 18,3 mln euro (3.044 mln peset), rozpocznie działalność z dniem 1 kwietnia w wielu Pampeluna, budynek z 9000 metrów kwadratowych z salonu zdolnego 500 pomieścić samochodów. W tym centrum dołączy wkrótce podobny w Alcala de Henares (Madryt) i innych punktach dystrybucji mniejszych w różnych prowincjach, ale również być w stanie wykonać wszystkie te czynności handlowych poprzez 2.200 biurach Mapfre, centrum linia telefoniczna Mapfre Samochody i zewnętrznej stronie internetowej, Mapfre.com.