Najpotężniejsze samochody każdej marki

Najmocniejszych samochodów każdego producentaNajmocniejszych samochodów każdego producentaNajmocniejszych samochodów każdego producentaNajmocniejszych samochodów każdego producenta

jak najbardziej. mocniejsze samochody każdy producent To pokazuje się przemysł motoryzacyjny. niektóre są autentyczne laboratoria technologia. Inne, przedstawiciele sportiest ich zakresów. A nawet w niektórych przypadkach są one po prostu Większe silniki że producenci zamontowana na swoich flagowych modeli statków lub ich najlepiej sprzedających się samochodów. Wśród najbardziej wydajne Grupa marki w produkcji (Bugatti Chiron) i mniej wydajne znak (Dacia Duster) pośredniczyć nie mniej niż Różnica 1380 KM. W międzyczasie, cała grupa, tak wybrani.

Jest to jeden z przedstawicieli tej ekskluzywnej liście, jak Abarth 696 Biposto, który ledwo osiąga 3,65 m długość. Czy nasza „mrówka atomowy” par excellence. I inne, takie jak Maserati Quattroporte i Mercedes Klasy S, przekraczając nawet 5,25 metrów prawie jak prawdziwe limuzyny. Nie brakuje oczywiście przedstawicieli sportów akronim AMG, M, Renault Sport, Nismo, John Cooper Works lub SVR Jaguar. I nawet widać kilka niespodzianek.

Tak, ponieważ oprócz wyżej wymienionych Dacia Duster, duży i czysta terenowy Toyota Land Cruiser czy Mitsubishi Montero Wchodzą do listy, a także zaskakujące Fiat Freemont. I, oczywiście, na żywo z małych silników 4-cylindrowych 1.2 i 1.4 do potężnego V6, V8, V10 i V12 jeszcze ...! Tak, nawet jeśli nie wierzą, wciąż istnieje. Bez zbędnych ceregieli następnie prezentujemy listę 48 najpotężniejszych samochodów każdej marki.

Wchodzi do galerii, które zostały przygotowane i zobaczymy jedną z 48 najbardziej wpływowych samochodów każdej marki z analogicznym silnikiem i mocą. Nie przegap tej reportaż