Pożegnanie: 25 samochody, które pozostawił nam … i nie wiem

25 samochody zniknęły: Sprzedaż końcowe25 samochody zniknęły: Sprzedaż końcowe25 samochody zniknęły: Sprzedaż końcowe25 samochody zniknęły: Sprzedaż końcowe

25 samochody rozmawialiście dzisiaj niewątpliwie Zdali (lub będzie) do historii. Ale nie w tym sensie, że zazwyczaj zrozumieć go, aby zaznaczyć erę lub jego innowacji. No: tym razem przeszły do ​​historii, ponieważ ... bezpośrednio już nie istnieją. Normalne jest to, że producent nie nagłośnić tę informację, upewniając więcej niż jeden samochód spowoduje zaskoczyć. Nawet nam uczynił, konieczności odwiedzania katalogu znak potwierdzenia.

Chociaż wiele odstawić na rynku w ciągu ostatnich lat (lub w niektórych przypadkach samochody nazwy, ponieważ podaż w segmencie pozostaje, jak robi Renault Laguna i jego następca Talisman lub Land Rover Discovery Frelander i nowy Sport) Dziś skupimy się na 25 przyciągają najwięcej uwagi.

Niektórzy, oczywiście, zniknie za brak komercyjnego... jak może być BMW serii 5 GT, Lancia Ypsilon lub Suzuki Kizashi. Inne samochody są bezpośrednio ofiarą nowych trendów oraz zmiany w potrzeby klientów, takie jak: Citroen C5 być zastąpiony przez SUV; lub Nissan Note, który ma miejsce pomiędzy Micra i Juke. A także w innych przypadkach zdarza się nowa strategia grupy, jak w przypadku Hyundaia Genesis jest ona wyeliminowana, ale którego koncepcja urodził się w ramach nowej niezależnej marki właśnie nazwie Genesis. Albo jak Volkswagen CC być zastąpiona przez Arteon, nawiasem mówiąc, idzie trochę w górę i spycha podczas Phaeton: 2x1.

Land Rover Freelander25 samochodów, które nie są już sprzedawane:

Nissan NoteJedną z niespodzianek nie spodziewaliśmy. Wraz z pojawieniem się nowego, bardziej funkcjonalnego Micra pull dzisiejsze SUV i minivanów próchnicy, Nissan Note ukróciła marketingową. To był dobry samochód.

Volkswagen Passat CC: CC coupe żegnaj nam pozostawiając na pewno. Zamiast tego, choć wydaje się dzisiaj na rynku i Arteon: saloon z jego filozofią, ale jeszcze bardziej luksusowy cięcia.

Citroen C5: Jeszcze nie opuścił nas ... ale nas opuścić. Fryzjerskie pobierają SUV i występuje efekt C5. Zamiast nadejdzie nowy C5 Aircross jak terenówka pojęcia. Powinna poprawić sprzedaż.

Lancia YpsilonJeśli wpiszesz na stronie Lancia bezpośrednio dać wam i dziękuję za zainteresowanie i przekazane na wsparcie usług. Tutaj nie jest już zmierzch modelu, ale marka. Jednak, podobnie jak w naszym kraju i utylitarny Ypsilon sprzedawany tylko dlatego, że nie ma więcej samochodów niż pożegnania. Wstyd jej historii.

Lancia YpsilonLand Rover Freelander: To był wielki sukces, a nawet samochód w Land Rover. Jednak marka zdecydowała się nadać nowy twist do tej koncepcji. Przyszedł jako substytut Discover sport, który bezpośrednio połknął Freelander. Pożegnanie nominale, ale nie model w swoim segmencie.

Renault Megane Coupe: Kolejny samochód, który został usunięty z katalogu marki jest Renault Megane Coupe. Co ma sens, gdy wiele ciał 3 drzwi znikają z wielu zakresów zarówno wśród użytkowym i kompaktowy.

Ibiza ST: Seat wprowadziła na rynek nową generację jego ikonę samochodu, Ibiza. w zakresie najpopularniejszego narzędzia, jednak nie ma miejsca i samochód rodzinny nadwozia. Oficjalnie oni zgłaszali swoje zniknięcie.

Nissan Pathfinder: Kolejny duży SUV, który zniknął i zaskakuje nas jest Pathfinder. Z szeregiem już Qashqai i X-Trail, wydaje się, że wykonane ma sensu kontynuować zakłady na modelu z powołania i wyczyścić wszystkie prawdziwej ziemi.

Nissan PathfinderVolvo XC70: inny samochód niedawno pożegnał się z nas jest XC70. On zapoczątkował styl znaną koncepcję i bardzo ryzykowny, ale w renovadísima gamie Volvo obecnie nie ma miejsca. Wraz z premierą nowej platformy, a przybycie V90 Cross Country, znika niemal mitem.

Subaru Legacy: Rodzina z tradycją, że również powiedział do widzenia rynku. Subaru Legacy kolei dla już sprzedawany. Zamiast tak nie wymiana: nowe Subaru Levorg zajmuje jego miejsce w celu dostarczenia świeżego powietrza do legendarnej marki.

Peugeot RCZ: Prawie dwa lata temu i opuścił nas ... a szkoda. Mówimy o ciekawym Peugeot RCZ sportowego coupe. To była nisza samochód i uznały marka skupić swoje wysiłki na samochody głośności. To się dzieje naprawdę dobrze.

Peugeot RCZMazda5przewoźnik inne osoby, które odczuwa skutki SUV. Z nadejściem CX-3 i CX-5 Mazda opuszcza swoją rodzinę 5. To nie jest już sprzedawany, ale jako samochód rodzinny był więcej niż interesujące. Niezrozumiany koncepcji.

Honda AccordInne incomprendido, technicznie zaawansowany model i wprowadził dużych systemów zabezpieczeń ... ale się nie udało. Honda Accord nie jest już sprzedawany na naszym rynku, jest inny sedan, że nie udało się dostosować do zmieniających się czasów. Zamiast tego, CR-V zajmuje miejsce jak SUV.

Skoda Roomster: Jego pożegnanie nie było hałasu w lecie 2015. Czy ktoś pamięta Skoda Roomster? Nie, w porządku? Dobrze jest wyjaśnienie jego zniknięcia. To był samochód koncepcyjny Najdziwniejsze się niechlubny jako samochodu rodzinnego.

Fiat SediciW czasach SUV, że jest marką, która rezygnuje z niektórych z nich. I to jest Fiat. Włoski producent jest silna w zakresie użyteczności i kompaktowy i jej marki 500. Stąd postawić jako 500x SUV i przestała produkować Sedici, samochód wykonany przez Suzuki.

Fiat Freemont: SUV i SUV i strzał, bo mam. Kolejny SUV, który przestał sprzedawać Fiat Freemont był. I nie byłoby, ponieważ nie było interesujące: w stosunku cena / przestrzeni, nie miał rywala. Być może jego duże rozmiary i bardzo amerykański duch spowodował przerwanie. I nie został sprzedany, nie oszukujmy się.

Suzuki KizashiW lipcu 2015 roku jego duży sedan Suzuki Kizashi wyciąć. To przyszło z dużą ambicją, ale między ich ograniczony zasięg i spadku salonach nie udało. Spoczywaj w pokoju.

Suzuki KizashiVW Eos: Kolejny samochód zniknął z zakresu Volkswagen EOS. Ten dach cabrio modelu pozostał niszę ... iw segmencie, z którymi VW miał dwóch innych konkurentów: Beetle Cabrio oraz Golf Cabrio. To jest jasne: nie ma sensu.

Opel Antara: Kolejny SUV że zawiodły i zniknął był Antara. Jednak Opel postawić teraz mocniejsze kategorię rzucanie do 4 modeli: the Mokka X X Crossland The Grandland X, a drugi większy być dodawane. Przyszedł w złym czasie i złym towarzystwie: z Chevroleta i Captiva.

BMW serii 5 GT: Urodził się między ostrej kontrowersji w fazie projektowania. To był salon, ale bardzo wysokie, bardzo funkcjonalny wewnątrz i nieproporcjonalna obrazu. I znika. Mówimy o kontrowersyjnej serii 5 GT koncepcji jeszcze ... BMW wznowiona. Tym razem z większej serii 6 GT. I mam nadzieję, że z lepszego obrazu.

Hyundai Genesis: Samochód, który zniknie będzie Hyundai Genesis ... ale faktycznie prowadzić markę samą w sobie. Koreańska grupa zdecydowała się na uruchomienie firmy z większą pamięcią podręczną, rywalizując luksusowe samochody. A potem przyjdzie nowy Genesis z inną nazwą.

Hyundai GenesisBMW Z4: inna nazwa znika ... ale nie do pojęcia. Tak, ponieważ BMW Z4 żegna, ale niemiecka marka przygotowuje już jego wymiany. I to może być o wiele bardziej ekscytujące. Przyszłość przyniesie nam BMW Z5, które rozwija się w zasadzie już i nowego Toyota Supra. Wciąż brak oficjalnego potwierdzenia tej marki.

Seat Altea: inny model, który sprzedał i słabo reprezentowane dobry zakład rodzinny. Jeszcze inny model, który również ostatecznie oskarżony jego formatu minivan. Seat Altea przeszły do ​​historii.

Suzuki SplashInne Suzuki, który opuścił linię produkcyjną był Splash. Niewielki minivan wydaje się, że do pojęcia, nie ma większego sensu. Model ten został opracowany przez Opla Agila ... która notabene także sprzedawany.

Mini Coupé: Nie jeden, ale aż do dwóch mini, które zniknęły z katalogu sprzedaży. Mówimy o Mini Coupé, dwóch nieznajomych i niszowych koncepcji, które również znalazły swoje miejsce. Mini ostatecznie przekształcić całą gamę wypełnić niezależnie od modeli nieopłacalna.

Możesz być także zainteresowany:

Zatrzymany! Samochody nie rozpocznie sprzedaż

10 samochodów, które nie są już sprzedawane i zabraknie

Samochody z wczoraj i dziś: najstarsze nazwy i historia