Najlepsze samochody 2017 Detroit Motor Show na zdjęciach

Wszystkie samochody Detroit Motor Show 2017Wszystkie samochody Detroit Motor Show 2017Wszystkie samochody Detroit Motor Show 2017Wszystkie samochody Detroit Motor Show 2017

Brakuje, że Detroit Motor Show 2017 otwiera swoje podwoje dla zwiedzających między dniami 14 i 22 stycznia, Teraz można spojrzeć na wszystkich nowych samochodach możemy znaleźć podczas dni zarezerwowanych dla prasy międzynarodowej i które prezentujemy w tej galerii Zdjęcia.

tam były prototypy, ani pojęcia, jak oni nie zrobili podłączone i funkcje autonomicznych pojazdów drogowych, ale SUV, samochody z ciałem „pick-up” i salony „premium” zajęły salach tym pokoju amerykański.

Nowe BMW serii 5 i 6 Series zostały dostrzeżone już na stoisku niemieckiej firmy, to samo dzieje się z Volkswagen Tiguan Allspace siedmiomiejscowej, spektakularne Mercedes-AMG GT C sport i rodzina Mini Clubman John Cooper Works. Szczególnie koncentrując się na rynku amerykańskim, znaleźć nowych modeli, takich jak Toyota Camry 2018, Stinger Kia, Chevrolet Traverse i Ford F-150, a także nowości z Mercedes, producent cieszy się dużą liczbę sprzedaży na tym rynku.

Nie mniej uderzające są inne samochody jak Audi Q8 Concept, w Rinspeed Oasis, The Volkswagen I.D Buzz i Nissan VMotion między innymi prototypami, które zaznaczają bardziej lub mniej blisko tego, co przygotowaliśmy przyszłość motoryzacji.

Galeria zdjęć Detroit