Dom jest sprzedawany z ponad 300 antyczne i klasycznych samochodów (zdjęcia)

Do sprzedania dom z 340 samochodówDo sprzedania dom z 340 samochodówDo sprzedania dom z 340 samochodówDo sprzedania dom z 340 samochodów

dwa-hektarowy na której zbudowany jest dom, warsztat renowacji samochód 275 metrów kwadratowych a inny statek z 365 metrów kwadratowych 1,36 mln euro. Czy uważasz, że warte swojej ceny? Przed wyciąganie wniosków, że część gruntów jest zajęta przez szereg starych samochodów, że podczas gdy sam właściciel nieznany, z grubsza szacuje się na około 340.

Jego obecny właściciel nazywa się Mike Hall, mimo że jest bardziej znany jako „Rasta Blasta” dla jego wyjątkowej fryzury. „Zacząłem budować samochody, kiedy byłem 20.”, Powiedział Rasta Blasta do jazdy. „Potem było 50 samochodów. Następnie kolekcja wyniosła 100. kupiłem więcej i więcej. Jest to łatwe do zakupu, gdy wydasz lat pracuje 15 godzin dziennie. I to jest jak nałóg. Z 100 samochodów, 200 wydają się lepiej, a teraz już przekroczyła 300”.

szacowany koszt samochodów między 500 a 35.000 $ każdy (Między 470 i 33000 euro), zgodnie z którym zespół, o którym mowa. On nie dał dokładnej przyczyny, dlaczego chcesz pozbyć się nagromadzonych skarbów kosztem pracy przez lata, ale sugeruje, że wiek jest wszystko w decyzji: 60 lat ważących go z powrotem, nie wystarczy, aby przywrócić cały czas.

Sprytny oko może zlokalizować pomiędzy zdjęciami | Chevrolet Nomad dwudrzwiowy, jakiś Mopar, co najmniej jeden AMC AMX i rząd kostium, żeby wymienić tylko kilka.

Obiekt, usytuowany w Kolumbii Brytyjskiej (Kanada), trafił do sprzedaży przez kilka miesięcy, ale w tej chwili, nikt nie był zainteresowany ofertą.

Możesz być także zainteresowany

Zbiór aukcja milion dolar F1 replika, klasyka, motocykle ...

Znaleziono kolekcję klasycznych samochodów na farmie w Danii

Klasyki Jutra: samochody dzisiaj, że przejdzie do historii

Sanktuarium zapomnianych samochodów (zdjęcia i wideo)

Aston opuszczone i zapomniane przez 45 lat, Martin, aukcyjnych

Zadziwiające cmentarz zapomniany luksusowych samochodów w Chinach