Najpóźniej w dekoracji: części samochodowe do mebli

Części samochodowe przekształcone w dzieła sztuki zdobieniaCzęści samochodowe przekształcone w dzieła sztuki zdobieniaCzęści samochodowe przekształcone w dzieła sztuki zdobieniaCzęści samochodowe przekształcone w dzieła sztuki zdobienia

Fernando Guerra jest mechanikiem z zawodu, obecnie zajmuje się sprzedażą części zamiennych, ale przede wszystkim jest miłośnikiem silnika. Choć niemal wszyscy zobaczyć, gdzie pojedynczy wał korbowy lub podłączając końcówkę drążka w dowolnym momencie zerwania, widzi mebel do dekoracji domu. A ten jest dedykowany do Sewilli recyklingu żadnej części silnika i samochód na koniec okresu jego użytkowania, aby przekształcić je w prawdziwe biżuteria dekoracja, gotowe do noszenia salonu lub sypialni. Coś, co się zaczęło, jak wyjaśnia, sam w garażu swojego domu nieco ponad półtora roku.

Fernando otwiera drzwi na swojej stronie internetowej, do http://www.fgstudio.es/ Jego prywatny garaż, w którym samochody nie są, ale ekskluzywne dzieła. Ponieważ to jego pierwsze dzieło, a może jeden z najbardziej spektakularny z całej kolekcji. Jest to Stół wykonany z dwóch silników BMW M50 stosowany w dwóch E36 w latach dziewięćdziesiątych. Jeden z nich przyszedł do niego poprzez jego dzieła sprzedaży części samochodowych, natomiast drugi znalazł się w jego garażu dzięki znajomego. Fernando mówi nam było zobaczyć dwa silniki razem i przyszedł mu do głowy pomysł zrobienia czegoś z nimi. Widział Stoły z jednym silnikiem, więc postanowiłem spróbować z tych dwóch silników. I oczywiste poprawność decyzji. Tabela ta była przez kilka miesięcy dekorowanie pokoju z domu matki dopiero kilka tygodni temu postanowiłem spróbować i wziąć go na festiwalu Granollers. Po wywołaniu bzika na jej pomysł, matka bierze dzień zastanawiając się, kiedy wrócisz do domu stół ...

Ale po tej tabeli, Fernando nie przestał działać i ma rozszerza zbiór w małym wolnego czasu, który opuszcza swoją pracę. Jest to, jak one powstały, na przykład, Turbo lampa Red Cukierki, z VGT Garrett z filtrem do bezpośredniego przyjęcia. Albo ciekawy i oryginalny żyrandol utworzony z wału korbowego, korbowody i tłoki BMW. Ale iluzja Fernando nie kończy się tutaj i jesteś zanurzony, jak powiedział nam w jego kolejnej pracy. jest innej tabeli, ale tym razem nic się niecały silnik Mercedes V8. Projekt, który rozpoczął się trzy miesiące temu przez złożoność między innymi praca wymaga malowania.

Można przyjrzeć się całej kolekcji na swojej stronie internetowej. Ceny tych osobistych i ekskluzywnych dzieł wahają od 160 euro najtańsze i około 3000 euro kosztuje najdroższy, stół z dwoma silnikami BMW. Ale Fernando obejmuje takie usługi jak osobiste Monitorowanie meble od jego powstania. I co ważniejsze, godziny z oddaniem i entuzjazmem. Ponadto, jeśli masz żadnej części mechanicznej nieczynnej, andaluzyjskim zaproponował, aby jej idealne meble do domu ... Będziemy oglądać, aby zobaczyć swoje kolejne projekty.

Możesz być także zainteresowany

Ford GT40 GT i Le Mans z kawałkami Lego (wideo i zdjęcia)

Kolekcja samochodów Nick Mason, perkusista Pink Floyd

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo