Tesla Model 3: Nowy samochód elektryczny opuszcza fabrykę

Tesla Model 3: Nowy samochód elektryczny opuszcza fabrykę

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że pierwsze urządzenie z nowej Tesla Model 3 by zobaczyć światło w ten weekend, jak twierdził, Elon Musk, właściciel firmy amerykańskiej. Jednakże, dostarczenie pierwszego zespołu wyjątek w produkcji samochodów, ponieważ Szczęśliwcy, którzy dokonali rezerwacji będą musieli poczekać co najmniej do końca miesiąca.

Właściciel tego pierwszego zespołu będzie Elon Musk, Właściciel Tesla. USA posiada w swojej kolekcji z pierwszych jednostek Tesla Roadster i Tesla X a on jasno, że ich modele są dostarczane w ścisłej kolejności złożenia rezerwacji. W tym przypadku, pierwsze miejsce zajęła Ira Ehrenpreis, dyrektora Tesla. Jednak starszy wykonawczy z firmową samochodów elektrycznych nie chciał dać tej specjalnej jednostki Elon Musk na jego 46. urodzin.

Pozostałe rezerwy będą musieli poczekać jeszcze trochę czasu. Pierwsze 30 jednostek zostaną dostarczone w dniu 28 tego miesiąca, w fabryce sierpnia będzie sto Tesla Model 3 i nie będzie aż do września, kiedy produkcja przekracza tysiąc samochodów z dostawą niektórych 1500 modeli.

Kluczowym model Tesli

Znaczenie Tesla Model 3 jest to, że będzie to pierwsza masowa produkcja samochodów w firmie. Tesla ma nadzieję, że w grudniu opuścić swoje fabryki 20.000 pojazdów i że w przyszłości dostarczyć do 500.000 sztuk rocznie. Nowa Tesla Model 3 można otrzymać za mniej niż 30.000 euro, obiecując 345 km autonomii jednym ładowaniu, przyspieszenie od 0 do 100 km / hw sześć sekund, a system autonomicznej jazdy Autopilot sam podpis, które mogłyby uczynić ten coupe bardzo atrakcyjny model w dużej części populacji i zaznaczyć punkt włączania elektrycznego rynku samochodów na całym świecie.

Możesz być także zainteresowany:

Tak będzie nowa Tesla Model 3 na modelu S

Tesla Model 3, najtańszy model Tesli

Tesla ulepsza swój system autonomiczny jazdy Autopilot