Emov przybywa do Madrytu, elektrycznego samochodu o podziale PSA

Emov przybywa do Madrytu, elektrycznego samochodu o podziale PSA

Rewolucja PSA, spółka dominująca Peugeot i Citroen, kto chce odkrywać siebie jako światowego lidera w dziedzinie mobilności, weźmie kolejny krok z przybyciem 500 electric car sharing w Madrycie. z 19 grudnia rozpocznie emov projektu, nazwa handlowa tej usługi oferowanej przez mobilności PSA marka. Wybrane samochody początkowo będzie Citroen C-Zero. Do jego napędu elektrycznego, może Okrągłe ograniczeń nawet w dni handel i Bezpłatny parking w obszarach ORA. Ponadto, do użytku publicznego, mogą krążyć priorytetu obszary mieszkalne.

Tego dnia 19 Więcej szczegółów zostanie zapewnione, zwłaszcza koszt wynajmu do użycia, "będą bardzo konkurencyjne" w porównaniu do konkurencyjnego Car2go. Jego wielką zaletą jest wykorzystanie Citroena C-Zero, który ma cztery siedzenia i bagażnik, W przeciwieństwie do dwumiejscowego Inteligentne zatrudniony przez służbę car2go. Mają wspólne pływające serwis samochodowy, która może być odebrać lub zwrócić w dowolnym punkcie w mieście.

emov: wszystko z telefonu komórkowego

samochody Emov może Zarezerwowaliśmy przez aplikację w telefonie, który posłuży za cały proces otwarcia, uruchamiania i zamykania samochodu po zakończeniu najmu. Twórcy podkreślają, że Emov Zapisy w programie można zrobić całkowicie on-line, bez konieczności fizycznego osobiście nigdzie walidacji (dla car2go, to było zrobione w Gala sieć szkół jazdy lub car2go biurowej).

To jeszcze nie dostarczył szczegółowych początek i koniec obszaru wynajem mieszkania, ale zawiera obwód wewnątrz obwodnicy M30, rozszerza się w pewnych obszarach oddalonych od centrum, jak dzielnic biznesowych University City lub wdrożenia jak Nudo de Manoteras Avenue Oświecenia, Arturo Soria, etc.

Suń rozwijać ten projekt, PSA współpracuje z Eysa, Firma, która opracowała aplikacje, takie jak ElParking (dawniej Eysa do wyschnięcia), płatności z telefonu komórkowego w samochodzie (coś nie próbowałem) i ORA obszaru (które w naszym doświadczeniu działa płynnie).

Możesz być także zainteresowany:

Jak działa usługa Car2go Madryt?

Wandalizm przeciwko zorganizowanej carsharingu?