Świat Jurassic samochody, gwiazdy w świecie dinozaurów

Świat Jurassic samochody, gwiazdy w świecie dinozaurówŚwiat Jurassic samochody, gwiazdy w świecie dinozaurówŚwiat Jurassic samochody, gwiazdy w świecie dinozaurówŚwiat Jurassic samochody, gwiazdy w świecie dinozaurów

Ponad dwadzieścia lat minęło Park Jurajski On zachwycony świat ze swoim parku dinozaurów. W Stevena Spielberga gwiazda pojazd był Ford Explorer „Rail”, które wyglądają i chce z niczego mniej niż T-Rex. Dwa sequele, których nie udało, powiodło że pierwszy film, czternaście lat później, czy ćwierć, w których najdroższe park rozrywki na świecie, znajduje się na mitycznej wyspie chmurzy, znowu bohatera. W czwartej odsłonie, Jurassic World, Badacz przechodzi większą żywotność i zostaje zastąpiony przez tModele res Mercedes: the AMG 450 GLE Coupe, mega-road G63 AMG 6x6, Mercedes SpRinteri mastodóntico Unimog.

To nie jest pierwszy raz, że Mercedes i koncesja Park Jurajski iść w parze. Jeśli spojrzymy nazad, Mercedes M-Class Swój pierwszy publiczny występ w Zaginiony Świat. Ale jak w Jurassic World wszystko będzie duży, jeszcze bardziej, tym razem istnieją trzy modele marki z gwiazdą, którzy będą dzielić scenę z gigantów jurajskich, triasowych i kredowych okresach.

Samochody Jurassic World

I bez wątpienia, z trzech, Jest niekwestionowanym gwiazda przybysz Mercedes GLE Coupe w swej najbardziej radykalnej: the AMG 450, ukrywa się pod maską jednego V6 3,0 litra i 367 KM. W tych dwóch doskonałych zwierząt chodzić chropowaty scenerii wyspy są chmurzy Światowego Dziedzictwa Jurassic dodać. Wiele będzie zobaczyć w filmie imponującą G63 AMG 6x6 w kilku sekwencjach wiodącą bohater Jurassic World, Chris Pratt. z napęd na sześć kół, Bestia z G-Class Mercedes porusza się dzięki sercu Biturbo 5.5-litrowy silnik V8 i 544 KM.

Tymczasem trzecia gwiazda w rywalizacji jest brutalny Unimog w filmie występuje jako dinozaury pogotowia. Potencjał karetka nie jest krótka: Twój OM934 5,1 płaci nie mniej niż 231 KM. Dopełnieniem tego obrazu z „gwiazd” kilka dostawcze Mercedes SpRinter które choć mniej efektowne, również mają swoje minuty na dużym ekranie.

Wszystko to wdrożenie z niemieckiego smaku w pełni Nublar będą widoczne natychmiast, a mianowicie 12 czerwca w Hiszpanii. Oczekiwanie jest super, nie jest zaskoczeniem, przez powrót Gwiezdnych Wojen, Jurassic World jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2015 roku.