Marek samochodów do rowerów elektrycznych są przekazywane

Marek samochodów do rowerów elektrycznych są przekazywaneMarek samochodów do rowerów elektrycznych są przekazywaneMarek samochodów do rowerów elektrycznych są przekazywaneMarek samochodów do rowerów elektrycznych są przekazywane

Producenci powoli zakłady na ten trend. Ponadto, choć na mniejszą skalę, rowery elektryczne są dobrym platforma testowa dla technologii elektrycznych. Jego działanie opiera się na systemie znanym jako System Pedelec lub pomocy pedału. Oznacza to, że silnik elektryczny jest odpowiedzialny za pomoc przemieszczanie się rowerem. W chwili, gdy przestaniesz pedałować lub aktywujemy hamulec, silnik przestanie działać. Mogą być ładowane do dowolnego gniazdka i potrzebujących ładuj czas pomiędzy 2 a 6 godzin.

Do 25 km / h

Za rower elektryczny jest uważany, silnik elektryczny powinien mieć Maksymalna moc 0,25 kW i nie uczestniczyć w pedałowania powyżej 25 km / h. Jego średnia autonomia jest zwykle około 50 km, ale niektóre z nich mogą osiągnąć setkę. Chociaż wiele z nich jest jeszcze w fazie koncepcyjnej, Skoda i inteligentne, a ich modele rynkowe Peugeot i zacznie robić w ostatnim kwartale tego roku, po pojawieniu się w ostatecznej formie podczas nadchodzącego Paris Motor Show w październiku. Ostatni przyjazd są podpisane przez BMW, Kia i Qoros. Pierwszy rozpocznie sprzedaż w ostatnim kwartale tego roku; Model Kia ma wiele podtekstów, aby osiągnąć cykl i jest najbardziej wszechstronny wszystkim z wyglądem marynarki niż ich rywale. Chińskie Qoros, Tymczasem one wybrały model bardziej jak motocyklu niż rowerze. Choć jego cena jest wysoka, koszt średnio około 2500 euro, Pima Air 3 Plan mieć pomoc na zakup 200 euro.

Audi E-Bike Wörthersee

Audi E-Bike

Zgodnie z projektem, materiałów i technologii, jest rower elektryczny przyszłości. Wykonuje wewnętrzny akumulator tak!, Bezprzewodowy Wi-Fi i mały komputer pokładowy.

moc3,2 CV

autonomia: 50-70 km

BMW Cruise e-Bike

BMW Cruise E-Bike

Wyposażony w silnik elektryczny i akumulator Bosch 400 Wh którego autonomia wynosi do 100 kilometrów. Kierowca może wybrać żądany stopień pomocy, od 0 do 225 procent.

moc: N.D.

autonomia100 km

cena: 2.812 euro

Kia Electric Bicycle (KEB)

Kia Elektryczne rowerów

Manualna, VA napędzane przez silnik elektryczny 250 wat mocy 45 Nm. Jest on zasilany przez 36V litowo-jonowego. Istnieją dwie wersje: Miasto i MTB.

moc250 watów

autonomia: 40 km

Napęd hybrydowy Lexus

Napęd hybrydowy Lexus

Zaprezentowany na Tokyo Motor Show 2009, zawiera układ hamulcowy z odzyskiwaniem Lexus samochodów hybrydowych. 25,9 V akumulator jest odpowiedzialny za karmienie silnik elektryczny.

moc240 watów

autonomia: N.D.

Peugeot Hybrid Bike AE21

Peugeot Hybrid Bike

Kompaktowe dzięki składanych pedałów i kierownicy. Silnik elektryczny jest umieszczony w przednim kołem i napędzane przez usuwalną baterii litowo-jonowych baterii do ładowania na rowerze lub od siebie.

moc: N.D.

autonomia: 30-50 km

cenaW latach 1500-2500 euro

Hybrydowe Porsche RS

Hybrydowe Porsche RS

Waży mniej niż 16 kg, dzięki, między innymi, bardzo Light Box węgiel. Ma iPhone na kierownicy, aby zobaczyć stan naładowania baterii lub działać jako nawigator.

moc450 watów

autonomia: 50 km

Qoros Ebiqe Concept

Qoros Ebiqe Concept

Tryb Street, który ogranicza maksymalną prędkość z 25 km / h, zapobiega prawnie klasyfikowany jako motocykl na niektórych rynkach. Ma czas ładowania 80

minut w każdej decyzji.

moc0.25 / 4/12 kW

autonomia: 80-120 km

Skoda Zielona Linia E

Skoda Zielona Linia E

Silnik na tylnej osi, zasilany przez baterię litową tylko 2,6 kg, o mocy 423 watów / godzinę. praca silnika jest ograniczona do prędkości poniżej 25 km / h.

moc250 watów

autonomiaDo 105 km

cena: 2.500 euro

Inteligentne Ebike

Inteligentne Ebike

sztywne podwozie z aluminium, silnik elektryczny zamontowany na tylnym kole, cztery poziomy mocy i wsparcia zatrzymania wspomaganego do 25 km / h. Akumulator litowy ładowane w ciągu 5 godzin i daje się łatwo usunąć.

moc250 watów

autonomiaDo 100 km

cena: 3,066 euro