Jak mapowanie przeglądarka jest aktualizowana

Jak mapowanie przeglądarka jest aktualizowanaJak mapowanie przeglądarka jest aktualizowanaJak mapowanie przeglądarka jest aktualizowanaJak mapowanie przeglądarka jest aktualizowana

Co mają ze sobą wspólnego Audi, BMW, Fiat, Ford, Nissan, Renault czy Toyota? Wszystko zintegrowane w swoich przeglądarkach samochodów jest mapowanie aktualizowana codziennie przez Tutaj, spółka należąca do Nokia. Geografowie w pojazdach o konkretnej technologii, są odpowiedzialne za karmienie mapę tak, że staje się kartografia do nawigacji przez użytkownika końcowego, tj sterownik.

Środowisko, w którym działamy ciągle się zmienia. Infrastruktura, nazwy ulic, rond Dodał 2,000 rocznie w Hiszpanii, zmienia kierunek ruchu ... wyzwanie dla mapowania i nawigacji aplikacji biznesowych. średnio 2,7 miliona zmian wykonane są codziennie. Aby wykonać te aktualizacje, tutaj ma kilka narzędzi. Jeden z nich, oficjalne źródła takie jak gminy, katastru, dyrekcji okręgowych, Narodowy Instytut Statystyczny (INE), stacje benzynowe, parkingi, transport publiczny (nawigacja dla pieszych), wpisami na stronach internetowych. Wszystkie zmiany w bazie danych są automatycznie aktualizowane, ale są następnie sprawdzane co dwa tygodnie. następnie, trzy miesiące aktualizacji na dużą skalę, która jest dostarczana do klientów, takich jak marek samochodów.

Jest również kontroli na miejscu, jeśli te aktualizacje w rzeczywistości mapa meczu. Aby to zrobić, analitycy jazdy miliony kilometrów jazdy w terenie przez porównanie bazy danych z rzeczywistością. Pod koniec każdego roku można sprawdzić ponad 350 miast.

Cięcia technologia

Aby uchwycić prawdziwy świat, tu zespoły wykorzystać trzy technologie:

360º. Obrót o wiązek laserowych w dachu pojazdu uchwycić 1,3 miliona punktów cyfrowych na sekundę, Jest generowania trójwymiarowej wizualizacji wszystkiego wokół pojazdu. Celem, do tworzenia 3D wirtualnej rzeczywistości, która pozwala użytkownikowi poczuć się w środku.

stanowisko catch. Dzięki dokładniejszego systemu GPS i specjalnego wyposażenia, urządzeń na pojazdach przechowywane Pomiary danych i wysokiej precyzji takie jak prędkość, wysokość, pozycji wyjściowej i orientacji ...

kamery. Jak porusza się samochód, Wiele kamer, widok wysokiej rozdzielczości Są one odpowiedzialne za dane uzupełnić obrazów.