10 samochody, które ligarás więcej

10 samochody, które ligarás więcej10 samochody, które ligarás więcej10 samochody, które ligarás więcej10 samochody, które ligarás więcej

Lamborghini Gallardo LP 560-4

Chociaż ten „byk”, minęło, a jego następca ma trudne zadanie przed nami. jowialny, po 10 latach na rynku, został najlepiej sprzedającym się historia Lamborghini. To prawda, że ​​był młodszy brat i ja nie miałem te drzwi nożycowe Murcielago. Ale nie musiał złamać serca. Dziesięć lat doprowadziła do dużo, ale Wszystkie wersje, tym bardziej jest miłość LP 560-4, Owocem tej aktualizacji po pierwszych pięciu lat istnienia.

Porsche 911 Turbo

Co każdy Porsche 911 Jest wystarczająco dużo i połączyć? Tak. Ale w świecie snów, dlaczego zadowolić przystojnego klasie, kiedy można mieć króla tańca? Turbo oznacza doskonałość we wszechświecie 911. Czy w wersji coupe lub cabrio, albo wariant „norma” -z 520 KM- lub S, z 560 KM, 911 Turbo to samochód wyścigowy przebraniu samochodzie drogowym.

Aston Martin Vanquish

Dobro zawsze wraca. A prawda jest taka, że Aston Martin Vanquish „Umarł” zbyt wcześnie. Ale jak Phoenix, Wstał z popiołów, aby powrócić i zakończyć panowanie DBS, że przejdzie do historii jako samochód nowy James Bond „”, czyli Daniel Craig. Ale to nie znaczy, że w następnym filmie widać z nowym Vanquish, że gdyby nie było w „Skyfall” jest, bo został złapany w ferworze urodzenia. Licencja na zabijanie, nie było nigdy lepiej roszczenie do ligir.

Łączenie samochody alone

Ferrari F40

'rampantes Cavallinos' wielu i tak, wiąże wspaniałe. Ale ci, których kochamy silnik, jeśli biorąc pod uwagę wybór między kimś, kto jeździ Ferrari 360 Modena i Ferrari F40, będziemy mieli jasne. Urodził się, aby świętować 40-letnie Ferrari za jego maską „ulicy samochód” ukrył prawdziwą racehorse. Koniec dnia i nie zatrzymać się poddać pochwały, ale będę Podsumowując: jeśli jesteś żywą legendą ...

Range Rover

Wyszliśmy trochę iść do giganta sportowego. efekt Range Rover dla nas dziewczyn jest to podobne do tego tematu „Nie lubię facetów z zbyt dużo mięśni”. I może to być prawda, ale to nie zawsze jest wyjątek. I to jest, gdy jeden z losmejor SUV na planecie. To jest ogromny, ma się 510 KM potencia, nie ma sposobu, można oprzeć i jest tak piękna, że ​​nawet boli. Czy można chcieć więcej?

Nissan GT-R

Co można powiedzieć GT-R? Samuraj, japoński sportowy par excellence. Czy te gry Airs wideo? Będą ich 550 KM Moc? Czy linia i inna konfiguracja do sportów europejskich? Cokolwiek to jest, ten samochód, z jego siedmiu lat, on budzi namiętności. Wykazano, że po tych wszystkich latach, prawie się nie zmienił. A ponadto, że nie ma zbyt wiele kufel zamierza zrobić.

F-Type Coupe Jaguar

Zły facet, ciemna strona brytyjskiej marki. Więc sprzedawane ostateczną Super Bowl nic mniej niż Tom Hiddleston, Ben Kingsley i Mark Strong. Dla wielu złoczyńców uwodzenie jest gra, a jeśli musimy zdać sobie sprawę, że w samochodzie, bo to jest brytyjska, która przychodzi do głowy. W skrócie, że ci, którzy pirran przez „złych” i „ciemnej strony”, który zrobi to samo dla napędu tego samochodu. oraz F-Type, jasne.

Łączenie samochody alone

Audi RS6 Avant

Znajomy ?? Mogę powiedzieć jego imię, można powiedzieć, konfigurację, ale prawda jest taka, że ​​nie wyobrażam sobie szczęśliwą rodzinę wewnątrz. Nie wtedy, gdy jest on ubrany w matowej szarości, które widzieliśmy kilkakrotnie, m.in. Audi, które dał mu w tym sezonie Cristiano Ronaldo. Ale prawda jest taka, że ​​jeśli jeden z nich, nie trzeba być chrześcijaninem, aby związać: jego konstrukcja i jego 560 KM i tyle pozostało dla niego.

Morgan Aero Supersports Coupe

Brak samochodów na świecie jako Morgan. Brytyjska marka udało się doprowadzić przeszłości w teraźniejszość w swoich modelach, jest najlepszym przykładem Aero Coupe. Lo Supersport Jest to dla dawania i odrobiną sportowego, termin, który idzie jak rękawiczka, które przyciągają pracowników. Miłośnicy zabytkowych, czeska i małych dormers stopi dla których jazda Morgan Aero.

BMW M3

Skończyło naszą listę „Heartbreaker” na kółkach z innego mitu: BMW M3. Wersja sportowa z serii 3, najbardziej charakterystycznych tych urodzonych w M Motorsport. M3 dzieje się trochę jak Lamborghini Gallardo: Jest to młodszy brat, który prowadzi ulicę. I to daje dokładnie, jak to, co pokolenie rozmowy, choć prawdą jest, że pierwszy dotrzeć do 1986, z charakterystycznymi reflektorami bliźniaczych i ochenteros powietrza zbliża się do Corazoncito. Ale to nie jest kwestia uzyskania znakomity: ten sam samochód jest inny łączenie. I pozostanie tak przez całe życie.