Urodzony w pierwszym ośrodku szkoleniowym Hiszpanii w świecie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Wypadki drogowe są problemem globalnym. Rocznie umiera z tego powodu ponad 1,25 miliona ludzi, zwłaszcza w krajach, gdzie nie ma polityki zapobiegania. Brak środków bezpieczeństwa drogowego techniczny lub wiedzy do podejmowania działań zmierzających do zmniejszenia liczby wypadków Włożyli w pogotowiu Royal Automobile Club of Spain (RACE) który rozpoczął się w celu opracowania edukacja i szkolenie Program skierowany w ONZ i teraz to się spełniło.

Tak więc, ONZ, przez UNITAR, Agencja Szkoleń i Badań Naukowych, podpisał z RACE, w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych w Genewie, utworzenie Międzynarodowego Centrum Przywództwa i organy (CIFAL) specjalizującej się w bezpieczeństwie drogowym. Hiszpania staje się centrum szkoleniowym na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego na całym świecie. Dzięki tej inicjatywie, RACE udostępniane do krajów rozwijających się swoją wiedzą i doświadczeniem na szkolenie techników, aby je realizować swoje doświadczenie w Hiszpanii, aby rozwiązać ten problem i zatrzymać wypadków w swoich krajach. Ceremonia podpisania uczestniczyli Podsekretarz generalny ONZ, Nikhil Seth, i prezes RACE Carmelo Sanz i ambasador Hiszpanii przy ONZ, Cristóbal González Aller. „Przy tworzeniu tego ośrodka szkoleniowego ONZ, powiedział prezes rasa, praca wykonana w ostatnich latach w prewencji drogowej w Hiszpanii (pamiętaj, że w ostatniej dekadzie zmniejszyły wypadków drogowych jest rozpoznawany w naszym kraju 60%). Z wyprzedzeniem, aby pomóc innym krajom recudir wypadków drogowych”.

w tym Centrum Szkoleniowe ONZ, Zarządzane przez rasę, bogaty program bezpieczeństwa ruchu drogowego odbędzie się w celu uzyskania stopnia Ekspert w zakresie zarządzania i zarządzania bezpieczeństwem drogowym poprzez prowadzenie studiów podyplomowych, we współpracy z Uniwersytetu w Alcala de Henares. W ten sposób specjaliści mogą poszerzyć swoją wiedzę w różnych dziedzinach zapobiegania i interwencji.

Kursy rozpoczną się w kwietniu 2018 roku, a każdy będzie trwał około 4 tygodni (300 godzin szkolenia). RACE oczekuje każdego roku z okazji cztery lata równoważne do utworzenia około 100 osób.

Możesz być także zainteresowany

Jazdy kursy: RACE i NCEA razem do poprawy szkolenia młodych

DGT zmieni swój radar polityki na wysoki wskaźnik wypadków, jesteś pewien?