Tak więc zakres SUV Mazdy CX-3 i CX-5

Mazda CX-3 i CX-5 będzie w najlepszym testem do badaniaMazda CX-3 i CX-5 będzie w najlepszym testem do badaniaMazda CX-3 i CX-5 będzie w najlepszym testem do badaniaMazda CX-3 i CX-5 będzie w najlepszym testem do badania

Mazda To będzie pokazując technologię i design SUV w naszym teście najlepiej, wydarzenie, które odbędzie się w Showground Las Rozas w Madrycie w dniach 11, 12 i 13 listopada, z atrakcyjnym SUV Mazda CX-3 i CX-5. Oba modele, odniesienia w swoich segmentach, można jazdy, zarówno na otwartej drodze, jak w obwodzie masowym, a tym samym poznać produktów z pierwszej ręki. Aby przejść z teorii uczonego, masz główne cechy każdego samochodu. Zarezerwuj testu tutaj.

Przetestować najlepszy SUVJest CX-3

SUV kompaktowy z Mazda CX-3, zmierzono 4,27 m i zachwyca ładny obrazek. Jakości, dynamiki jazdy i akcent, który również transmitować wartość dodana ze wszystkich modeli marki (czytaj tutaj nasz pierwszy test). Zakres mechaniczne składają się z silnik benzynowy 2.0, wierny aspiracji atmosferyczny (Brak turbo), która jest podzielona na dwie wersje, 120 KM 150 KM. Oba warianty dostępne są z napęd na koła przednie i Napęd na cztery koła. wersje 4x4 posiada system predykcji może przewidywać warunki niskiej przyczepności i zmieniać rozkład momentu obrotowego pomiędzy osiami zanim wystąpi niestabilność.

wersja diesel CX-3 Posiada nowoczesny motor 1.5 105 KM, Zauważono za wysoką właściwości jezdnych i wydajności. To również jest dostępna trakcja 4x2 i 4x4. Wszystkie silniki mogą być związane z automatyczna skrzynia biegów z 6-biegowa, tak samo jak z podręcznika. projekt CX-3 pozostawia nikogo obojętnym i reprezentuje bardzo dynamiczny i sportiest SUV w swojej klasie. Świetny produkt i wielki obraz.

mocOd 105 do 150 KM
Średnie zużycie paliwaOd 4,0 l / 100 km
wersje4x2 i 4x4
długość4,27 m
tułów350 litrów

Jest to Mazda CX-5

Etap powyżej CX-3 usytuowanego Mazda CX-5 (odnośnik znajdziesz test), SUV środki z 5 siedzeń i 4,6 m długości. CX-5 To był pierwszy Mazda zdefiniowane w ramach SKYACTIV skrypt techniczny, filozofia inżynierii Mazda ma nadzieję kontynuować optymalizacja konwencjonalnego przezwyciężyć nieustanne wyzwania stojące przed samochód. Efektywność i skuteczność CX-5 Opiera się ona na zasadzie lekkie podwozie, a ucieka ekstrawaganckie i drogich materiałów takich jak aluminium, węgiel i wykorzystanie możliwości stali wysokowytrzymałej i przedefiniowania struktury monocoque, aby osiągnąć równowagę między nadzwyczajną sztywność, lekkość, bezpieczeństwo i oszczędności konstrukcji.

CX-5Silniki CX-5, zarówno 2,2 Diesel, 150 i 175 KM (High cylindra gdy sygnał jest zmniejszenie), a 2,0 benzyna 165 KM (Atmosferyczne przeciwko powszechnym turbo), a także śledzić linie własnego rozwoju w celu osiągnięcia wysoki poziom sprawności i osiągów, przyjemności. SKYACTIV również ewoluuje tradycyjnych skrzyń biegów i przekładni 4x4, minimalizując tarcie i poprawiających efektywność i dynamikę tymczasem Mazda CX-5.

moc150 do 192 KM
Średnie zużycie paliwaOd 4,6 l / 100 km
wersje4x2 i 4x4
długość4,55 m
tułów460 litrów

Możesz być także zainteresowany:

Nowa generacja Mazda CX-5 2017

Czy to powrót silnik rotacyjny Mazdy?

Mazda 6 jest odnawiana