Więc wyłudzenia ubezpieczenia, najbardziej uderzające video Busted

Odszkodowanie otrzymane przez oszustów kosztowały ubezpieczycieli w ubiegłym roku ponad 275 milionów euro. W tej kwocie zawarte są wszyscy, którzy udawali, indukowane lub wymyślone roszczeń związanych z samochodem, jak i tych, którzy nawet po miałem przypadkowe wypadki, przesadzone poniosły szkody. Jest to oszacowanie wykonane przez ubezpieczycieli z sondażu przygotowanego przez ubezpieczenie pracodawcy (Unespa) i wydany z okazji ceremonii wręczenia nagród w wykrywaniu oszustw sektora XXII Konkurs zorganizowany przez ICEA (Cooperative Badania pomiędzy podmiotami towarzystwa ubezpieczeniowe i fundusze emerytalne).

Pokrycie miał wyższą skłonność do oszustw ubezpieczeniowych urazy w wypadkach drogowych. Za 5,35 procent z tych zdarzeń nie było oszustwo. Szli innych samochodów jak żywopłoty kradzieżą (3,79 procent) lub uszkodzenie (1,80 procent).

I to, że bukiet rachunki ubezpieczenie samochodu za ponad połowę kwot twierdził nielegalnie (53 procent).

Oszuści złapany na gorącym uczynku

Jest to coraz bardziej powszechne dla ubezpieczycieli do inwestowania pieniędzy w celu zwalczania oszustw, na przykład poprzez zatrudnianie prywatnych detektywów, zwłaszcza dla jej skuteczności w zakresie wyników gospodarczych. Tak więc, na przykład, w raporcie opublikowanym niedawno przez ICEA, zatytułowany „oszustw w hiszpańskiej ubezpieczenia. 2015 „pokazuje, za każde euro zainwestowane w ściganiu podejrzanych przypadków ubezpieczyciele udaje się uniknąć płacenia 32,90 euro w niewłaściwym odszkodowania. Nie przegap film, który stoi na czele tego artykułu, i że dał nam firmę Linea directa.

Możesz być także zainteresowany

Ubezpieczenie samochodu: ludzie popełniają więcej oszustw niż kobiety

Profesjonalne zwiększa fraud ubezpieczenie samochodu w 2014 roku