Więc jest zakres SUV BMW X1 do X6

SUV BMW testowane w teście SUV X1, X3, X4 i X5SUV BMW testowane w teście SUV X1, X3, X4 i X5SUV BMW testowane w teście SUV X1, X3, X4 i X5SUV BMW testowane w teście SUV X1, X3, X4 i X5

pięć modeli, jeden z największych Zakresy silnik i technologie, BMW ma jasno SUV swój ślad i nie zatrzyma dodawania nowych organów do tej kategorii. W rzeczywistości, pojęcie BMW X2 przedstawiono na ostatnim Paris Motor Show jest jasne oświadczenie woli, nowy X, do którego marka już dał zielone światło i, jak wszystko X z parą nominale wydaje związany wyróżnia się spośród swoich konkurentów w tej kategorii. Jeśli nie wiesz, filozofię, że BMW daje do jego SUV, można to zrobić w najlepszy test, wydarzenie, które odbędzie się w Showground Las Rozas, Madryt, Następnego dnia 11, 12 i 13 listopada, i gdzie będziesz miał okazję spróbować różnych wersji BMW w wersjach X1, X3, X4 i X5 zarówno otwarte i off road. Masz jeszcze czas, tak można zarezerwować któregokolwiek z powyższych modeli dostępu tutaj.

Przetestować najlepszy SUV

BMW, Generation X: w ten sposób są one dobrze ewoluowały

Który można by powiedzieć, że BMW X5 musiałby że nie był napęd na wszystkie koła? albo, że BMW będzie przenieść do napędu na przednie koła? Podaż, popyt i ... także potrzeby przemysłowe. mówimy o BMW X5 25d SDRIVE niewyobrażalne dekady temu, kiedy ten model urodził, i dzisiaj też 4-cylindrowy turbodiesel, przystosowane poszukiwacze Wersja formatu SUV, nie off-road cechy. BMW X1 również samochód, że ostatnia generacja To jest przystosowany do bardziej wszechstronnej platformy, która zapewnia większą elastyczność produkcji i więcej miejsca na pokładzie Wraz z nim, wraz z braćmi zbudowali seria 2, Aktywny Tourer i grand tourer, przyszedł przed tym Niemiecko firmy trakcji, ale dlatego nie stracił swój znak szczególny DNA i sportowego. Inny przykład można znaleźć w jego nowa generacja silników 3-cylindrowych, chwila wyłącznie dla X1 i nie dużo później na pewno pojawi się w przyszłości i nowej generacji X2 X3. To nie dziwi więc, że BMW oferuje jeden z najlepszych w swojej klasie zużycie ... niewysłana wersja hybrydowa, BMW również dostępne, chociaż do tej pory tylko o X5 w wersji 40e

Mówiąc o silnikach BMW jest również jednym z producenta różnych zakresu i zasięgu w tej kategorii. To ich specjalność i wykazał się nie tylko w swoich samochodach. Tutaj wyświetla oprócz wspomnianego trzy jednostki cylindrowe benzyny i oleju napędowego, silniki 4 i 6 cylindrów dla dwóch rodzajów paliwa, niektóre tak egzotyczne jak silnika 50D wersjach triturbo z X5 i X6, a także niektóre z niewielu V8, które pozostają na rynku.

Z pewnością, jak zdecydowanej większości, BMW inspiruje sportowego charakteru, dynamiki ... Ale pierwszy SUV BMW również one rodzą się z wszechstronności poza wątpliwości: X3 i X5 oferta duże przestrzenie ładunkowe oraz nawet pojemność 7 miejsc dla większości z nich. Jeśli masz dostęp do X1, lub zdolność spojrzeć wewnątrz, można również zauważyć, że Jest bardziej niż dziecko BMW X2 X. Kiedy przyjeżdża rodzina, cały jej zakres zostanie owinięty dla tych unikalnych wersjach, które przechodzą transformację projekt w którym, tak, Tracą część swojej praktyczności.

BMW zajmuje trzydzieści lat rozwija wszystkie koła układy napędowe i dobra część swoich najnowszych osiągnięć i rozwoju pochodzą z doświadczenie zdobyte w swojej gamie SUV. Być może nie są najbardziej zorientowane tego wymagających systemów off-road, ale są bezpośrednimi uczestnikami że SUV wykonane przez BMW mają niezwykle efektywne trzymanie się drogi.

Więc jest BMW X1

Dziś przegubowo na poprzecznej architektury silnika marki, BMW X1 4.44 metrów dać dużo z siebie za zamkniętymi drzwiami. Ta zmiana strukturalna pozwoliło X1 korzyści z synergii z Mini i montażu niektórych swoich silników trzycylindrowy: 116d i 118i ... Dwie opcje dostępu, które obejmują od 116-136 CV, mimo że nie kończy się tutaj znacznie mniej. jego 2,0 litrów turbodiesel To rozmieszczone w wersjach 150, 190 i 231 KM, Prawdopodobnie trzy z najlepszych silników z rywali, takich wydajności, podczas gdy benzyny, jego również najnowsza generacja czterocylindrowych jednostek obejmuje najwyższy poziom mocy w zakresie: 231 KM, ale również wywodzi się z wersji 192 KM. -4x2- SDRIVE i xDrive -4x4- zidentyfikować wersje z przodu i napęd na wszystkie koła, Można wybierać warianty 4x2 z silnikami do 192 KM. Pomiędzy transmisjami, X1 również znaleźć jeden z najlepszych rynku automatyki: konwerter momentu obrotowego 8 bardzo szybko relacje.

BMW X3

Więc jest BMW X3

Tutaj tak, jakbyś czekał na nas do rozmowy z jeden z tożsamością marki, znajdziesz go tutaj. Mówię, oczywiście, od 6-cylindrowych silnikach w benzynie i oleju napędowym. Wraz z nimi, kroki w skali X3 wyrafinowania, moc i wydajność w stosunku do X1: 3.0d 258 KM do 313 KM do 35d i 30i 306 KM na benzynie. Są one również jedne z najlepszych występów kategorii wykonania, choć ich poziom dostępu są bardziej niż dobrze obsługiwany od 18d 150 KM. Ta wersja, wraz z 20i 184 KM, są one tylko zakres, który można kupić z dwoma napędem na cztery koła. pamiętać, że Audi debiutuje zupełnie nowy Q5, Mercedes podniósł poprzeczkę z jego GLC, Porsche nakłada pieczęć najbardziej radykalną i sportową z Macan, VOLVO swój niepowtarzalny styl i filozofię z XC60 ... Wśród nich, X3 nie będzie najlepszy we wszystkim, nie najgorsze w cokolwiek, ale jego strojenie podwozia, przestronności mechaniczny lub inny wydajność czynią go jednym z najbardziej zrównoważonych samochodów w swojej klasie.

BMW X4

Tak jest BMW X4

SUV i coupe był na znak z X6, Formuła BMW X3 również wyciskany w celu przekształcenia go w X4. Korpus z większą osobowością, również Wewnętrzna pojemność mniejszą i wykonane sportowy niekoniecznie wskazują, iż BMW zwęża się nie tylko podstawowe silniki X3, ale wspinaczki nowy szczebel w mocy przez wprowadzenie najnowszej BMW X4 M40i, ewolucja 6-cylindrowy silnik z 360 KM benzyna i charakterystyka podwozia, układu kierowniczego, kół i hamulców, które znacznie bliżej do filozofii marki M, którego autentyczne wersje znaleźć się w ciągu najbliższych dwóch samochodów w tym zakresie.

BMW X5

Więc jest BMW X5

Giant dom, i to nie tylko w pomimo braku tak wielka, że ​​z jej 4,88 metrów, jest daleki od bycia największym SUV na rynku, ale również w technologii. Tu nie ma miejsca dla siedmiu osób w trzech rzędach siedzeń. Również pod względem technicznym, a hybrydowe wersje wtyczki jako BMW X5 40e, Połączenie 2,0 litra turbo benzyny z silnika elektrycznego mogącego generować całkowita moc 313 KM przy średnim zużyciu 3,3 l / 100 km. To nie będzie najbardziej wydajny kategoria hybrydowy, ale pokazy BMW miały duży krok z tej technologii. Wykonując najbardziej egzotyczne, mają również dwa sztuk kolekcji reprezentowane M50D, silnik Diesel 380 KM triturbo Nie będziemy niedługo zobaczyć wersję turbo cztery tego samego motorowy i dwóch V8 benzyna, jeden z konkretnego znaczka BMW M i imponująca 575 KM. Dla klientów, na Ziemi, można również znaleźć wersję 25d tylne lub wszystkie koła, który korzysta z turbodiesel 2.0 i z tego BMW może pochwalić Zużycie 5,3 l / 100 km.

BMW X6

Więc jest BMW X6

Jest oznaczony trendu i Mercedes ośmielił się przekształcić swoje GLE w muskularny SUV coupe Tutaj masz to w porównaniu z BMW X6-, więc dzisiaj są tylko dwa ciała w tej kategorii formatu. Wykonane na BMW X5, ale w przeciwieństwie do X4 X6 ukrywa znacznie więcej niż większe i uderzające ciała, Po wszystkim równego silnika, BMW X6 wyraża również melodię więcej "dyrygent", Pomimo przy użyciu tego samego systemu napędowego koła że X5, X6 nie siedzieć w ogóle dobrze opuścić asfalt, ale w środku jest to jedna z samochodu odniesienia. Podobnie jak X5, można również znaleźć najmocniejszych silników w tym całej rodziny SUV, wersja M, choć Obecnie nie ma miejsca dla hybrydowego 40E.

Możesz być także zainteresowany

BMW X1 freten do Ateca Seat, a ty, który z nich wolisz?

BMW 330e jest seria 3, które zużywają mniej?

Audi Q7 e-tron, BMW X5 i Volvo XC90 T8 40e: doktoraty efektywności