Pożegnanie wymagane pozwolenie do kierowania taksówki

Pożegnanie wymagane pozwolenie do kierowania taksówki

oprócz istnieje tylko w Hiszpanii, Pozwolenie BTP upoważnia jazdy Pojazdy, które mogą być napędzane z innych kategorii który już zawiera licencję europejską, dzięki czemu usunięcie jest dla DGT, w pełni uzasadnione.

Obecne pozwolenie BTP upoważniony do kierowania „pojazdy priorytetowe podczas jazdy w pojazdach serwisowych awaryjnych busing podczas przenoszenia uczniów i pojazdy wykorzystywane do transportu pasażerskiego w służbie tego rodzaju, wszystko o maksymalnej dopuszczalnej masie nieprzekraczającej 3500 kg masy liczba miejsc, w tym kierowcy, nieprzekraczający dziewięciu”. obejmuje to taksówki, karetki pogotowia, pojazdy bezpieczeństwa i mikrobusów i dostawcze armię i ocena.

Tak więc, od pierwszego dnia roku 2016, Posiadacze tego pozwolenia może nadal do kierowania tymi pojazdami normalnie. W tym czasie muszą odnowić pozwolenie B nie będą już zawierać BTP wspominając. Do tego czasu, nie trzeba robić żadnych formalności.

Decyzja, aby usunąć BTP znaleźć odzwierciedlenie w regulaminie na kierowców, po opublikowaniu w Dzienniku Urzędowym królewskiego dekretu muszą być zatwierdzone przed 31 grudnia. Dekret królewski włączona dyrektywa UE w sprawie jednolitego europejskiego prawa jazdy.

Według DGT Ten reform wciąż przetwarzany, w oczekiwaniu na opinię Rady Państwa.