Samochody z najlepszych „tył” 2016

Zatrudniamy najlepszych osłów 2016Zatrudniamy najlepszych osłów 2016Zatrudniamy najlepszych osłów 2016Zatrudniamy najlepszych osłów 2016

z powrotem samochodów zwykle przyciągają wiele uwagi, zwłaszcza gdy mówimy o modelach sportowych i supersamochodów. Obfite spoilery i dyfuzory mają wielką pracę w opływowym wyglądem, co daje podstawę do dziwnych wzorów i elementów bardziej typowych samochodu wyścigowego. Zbieramy jedne z najlepszych "osłów" w tym roku.

Honda Civic Type R

Honda Civic Type R

Honda PO typu R ma silnik benzynowy 2.0 i-VTEC 310 KM moc przyspieszenia od 0 do 100 km / h na 5,7 sekundy. Jest to jeden z samochodów z rynku szybciej standardowym napędem na przednie koła. Z tyłu są jego imponujący spoiler i dyfuzor odchodzenia cztery wyloty spalin.

Aston Martin Vanquish Zagato

Aston Martin Vanquish Zagato

Silnik benzynowy V12 Vanquish Aston Martin Zagato jest sześć litrów 591 CV, prawdziwa bestia przyspiesza od 0 do 100 km / hw 3,5 sekundy. Jego obrona przedstawia część czarnej spódnicy otaczającego światła tylne samochodu i zaokrąglony kształt i za pomocą technologii LED, tak jak w przypadku Aston Martin Vulcan.

Ferrari 458 MM Speciale

Ferrari 458 MM Speciale

Dla Ferrari 458 MM Speciale silnik benzynowy V8 służy wolnossący 4.5 605 CV, Blok ośmiocylindrowy V najmocniejszy kiedykolwiek stworzony przez włoską firmę. Włoski supercar oznacza przyspieszenie od 0 do 100 km / hw trzy sekundy. Estetyka tego ekskluzywnego zespołu pozostaje wierny linii serii „Cavallino”, ale z bardziej sportowym kontakcie, jeśli to możliwe.

Honda NSX

Honda NSX

Honda NSX jest spektakularny samochód z systemem napędu hybrydowego, łącząc 507 KM jego blok termiczny V6 Twin Turbo i moc ich trzy silniki elektryczne (Jeden z 47,6 KM i dwa 36,7 KM każdy). Pomimo swojej niesamowitej wydajności, ogólna estetyka nie jest najbardziej agresywny na rynku.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron jest godnym substytutem Veyron, o tej samej W16 8 litrów i cztery turbosprężarki, ale uaktualniania zasilanie 1500 CV. Nic dziwnego, że przyspiesza od 0 do 100 km / hw 2,5 sekundy i osiąga maksymalną prędkość 420 km / h. W celu osiągnięcia tych korzyści, aerodynamika wymagało wielu godzin pracy, co w rezultacie daje tylny spojler które można zmieniać współczynnik oporu powietrza samochodu w oparciu o prędkości pojazdu, nawet działając jako aerofreno pod gwałtownego hamowania.

Jaguar F-Type SVR

Jaguar F-Type SVR

Podział sport Jaguar SVR Zostało zlecone zrobić najlepszą możliwą pracę z Jaguar F-Type SVR, najpotężniejszy z zakresu z jego pięć-litra V8 i 575 KM moc. Zmniejszenie współczynnika przeciągania został osiągnięty poprzez wysuwana spoiler automatycznie działała od 110 km / h (w modelu z ciałem coupe) i współpracuje z jego tylny dyfuzor, z których dwa wyloty wydechowe z każdej strony.

McLaren 570GT

McLaren 570GT

McLaren ma również miejsce na tej liście, dzięki nowemu McLaren 570GT. Posiada mechaniczne (takie same jak McLaren 570S) benzynowy V8 4,0 z 570 KM, z coraz przyspiesza od 0 do 100 km / hw 3,4 sekundy i osiągnąć maksymalnie 328 km / h. Jej tył zaokrąglone linie i dwóch punktach chrom spalin (po jednej z każdej strony), daje to formy uderzający występ na plecach.

Mercedes-AMG GT R

Mercedes-AMG GT R

Jest to najbliżej Mercedes samochód wyścigowy Mercedes-AMG GT3. Mercedes-AMG GT R wykorzystuje silnik benzynowy V8 585 CV, outscoring swoje młodsze rodzeństwo GT i GT S. Oczywiście, jego skrzydło, jego otwory wentylacyjne i dyfuzor pracował prawowite miejsce tej treści.

Ford GT

Ford GT

Ford GT ma silnik 3,5 V6 benzynowy z układem Twin Turbo EcoBoost 600 KM, Docisku podczas jazdy obsługuje jego aktywny spojler, Jest on przeniósł się do mniej lub bardziej wspierać ziemi.

Lamborghini Centenario

Lamborghini Centenario

Lamborghini Centenario ma najmocniejszy silnik, który można znaleźć w historii włoskiej firmy. Mówimy o atmosferycznym V12 silnikiem benzynowym 770 CV Moc, siła, która jest wysyłana do czterech kół przyspiesza od 0 do 100 km / h na 2,8 sekundy, a prędkość 350 km / h. Jego powrót ma wpisz wysuwany tylny spojler które mogą mieć recorriio 150 mm, aby obrócić o 15 stopni. Przyłącza się za nie dyskretny tylny dyfuzor.