Volkswagen skandal: EA napędowy silnik 288 może być również souped

Volkswagen skandal: EA napędowy silnik 288 może być również souped

Emisje Diesel skandalu wiadomości Volkswagen Grupa I znów, w tym przypadku, badania Niemiecka firma własny motor z olej napędowy z EA kod wewnętrzny 288.

Rzecznik niemieckiej firmy powiedział niemieckiej agencji prasowej DPA przyznał, że "teraz badamy go w szczegółach" w odniesieniu do możliwość że Wczesne wersje moduł napędowy 288 EA (Potem spotkał się z normą zapobiegającym emisji zanieczyszczeń euro 5) Może mieć oprogramowanie z nielegalna operacja że efekt zniekształcania dane emisje. Pod tym kodem wewnętrznym EA 288 oraz 2012 Zostały one oferowane w kilku wersjach TDI z 1,6 litra i 2,0 litrów spośród 90 i 190 KM, jako właściwe.

grupa Volkswagen potwierdził i wyjaśnił, że ten Moduł silnika 288 EA i standardowe specyfikacje Euro 6 był poza podejrzeniem Podczas normalnej pracy, w każdych warunkach (zarówno lub tryb testowy homologacja i faktyczna sytuacja na drogach).

W oczekiwaniu na dochodzenie, rzecznik grupa Volkswagen Nie chciał, aby przejść do możliwej liczby nowych manipulowane samochody Dopóki nie potwierdzi wszystkie dane i dowody rzeczywiście powiedział EA pędny 288 Euro 5 Nietypowo też będzie działać, aby spełnić oszukańczy z normą emisji.

Jeśli zostanie to potwierdzone w silnikach diesel z wewnętrzny kod EA 288 Euro 5 (Insitimo, rok produkcji od 2012, według wstępnych raportów) mają również nielegalne oprogramowanie zwiększyłoby liczba z całkowity z manipulowane samochody grupa Volkswagen, które rosną powyżej 11 milionów sztuk na całym świecie.

Pamiętaj, że silniki 1,6 litra Moduł AD 189 zostaną poddane przeglądowi w głęboki sposób z napraw oprogramowania i poziomie sprzętowym, a reszta z suwakami Diesel EA 189 inny silnik musiałby tylko upgrade na poziomie oprogramowania.

koniec z 2016, grupa Volkswagen zapewnia, że ​​wszystkie manipulować całym świecie są już naprawione samochody i silniki wysokoprężne zgodne z prawem i bez jakiegokolwiek nieprawidłowego elementu wydajności.

Możesz być także zainteresowany

- Emisje skandal Volkswagen: wszystkie klucze i odpowiedzi

- Dieselgate: NOx oszustwo

- Europejski Diesel spełnia wymagania dotyczące emisji prawne

- Volkswagen zapowiada numer telefonu i stronę internetową dla osób dotkniętych w Hiszpanii

- VW skandal: tajemnica historia silnika EA 189, którego nikt ci powiedział