10 niezbędnych aplikacji dla samochodu

Najlepsze aplikacje dla samochoduNajlepsze aplikacje dla samochoduNajlepsze aplikacje dla samochoduNajlepsze aplikacje dla samochodu

1. BePark

BePark aplikacja
W tej chwili ma tylko 12 parkingów w Madrycie, ale zostanie przedłużony przez cały rok, również innych hiszpańskich miastach. Z BePark, przybywających na parkingu, Nie trzeba wziąć bilet, można podnieść poprzeczkę z aplikacją a następnie rozpocznie się odliczanie czasu spędzonego. Przy wyjściu, zrobimy tę samą operację. Kolekcja zostanie wykonany bezpośrednio na kartę, które wprowadziliśmy kontroli w aplikacji.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

2. Waze

Waze app
Jednym z najlepszych zastosowań społecznych. Służy ona zarówno jako nawigator GPS głos wiedzieć Informacje o ruchu drogowym (Radary, pracuje, zamknięcia dróg, kontroluje ...) z wpisami z innymi użytkownikami, nawiasem mówiąc, coraz liczniejsze. Ponadto, Miej zwykłymi drogami do zaalarmowania każdego incydentu przed opuszczeniem lub jaki jest najlepszy czas na podróż na nich.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

3. Gaz Hiszpania

Zastosowanie gazu Hiszpania
Z ceny paliw zmieniają niemal codziennie, wie, gdzie można zaoszczędzić kilka groszy jest ważne. Ta aplikacja umożliwia wyświetlanie stacji paliw w pobliżu aktualnej pozycji (cena, odległość ...) i cen paliw (oleju napędowego lub benzyny). Ty również wskazuje ile można zaoszczędzić przez tankowania na konkretnej stacji benzynowej, za najdroższą obszarze, i kolorami pokazać najtańsze i najdroższe. Ponadto, jeśli masz zniżki na marki lub usługi stacji pokaże cenę ze zniżką stosowane.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

4. Kaza żywo

Aplikacja Kaza żywo

Aplikacje radarowe istnieje wiele na rynku, ale Kaza żywo to pierwsza aplikacja ostrzega także gdzie są śmigłowce Pegasus DGT. Jak z Waze lub kojot, społeczność użytkownik Kaza Live jest odpowiedzialny za karmienie bazę danych z komunikatów o lokalizacji ruchomych lub stałych radarów.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

5. Mapy Google

Aplikacja Google Maps
Poruszać się po świecie nigdy nie było łatwiejsze. Jest nawigacja par excellence aplikacja. Android jest domyślnie instalowany wraz z urządzeniem, ale również można pobrać na iPhone. Ich mapy są doskonałe, jak twist-turn nawigacji. Ma "ale" i że nie może pobrać wszystkie mapy do konsultacji "nieaktywny", Uzupełniając oferuje królewskiej wewnątrz muzeów, restauracji, centrów handlowych ...

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

6. My samochód

Aplikacja My Car
Tak, aplikacje, które pomogą Ci utrzymać samochód kosztuje dni istnieje wiele, ale tutaj będziemy pobyt z nim. Bardzo kompletne i jasne. Paliwo, opinie, awarie ... a oprócz więcej niż jednego samochodu. Wszelkich informacji, tworzenia Zużycie statystyka, wydatek lub km i wykresy, aby zobaczyć ewolucję. Android jest równoważne moje samochody.

Cena: 1,79 EUR

System operacyjny: iOS

7. Michelin Mobilność Aplikacje

Zastosowanie Aplikacje Mobility

To wszystko jest w jednej z aplikacji. Pięć połączonych aplikacji, które pozwalają kontrolować wszystkie ruchy. są Michelin MyCar, Nawigacja, Hotele, Podróże i ViaMichelin. Być może najbardziej interesujące ze wszystkich jest pierwszy. Z MyCar można zaprogramować Wysiłki wpisów dla utrzymania samochodu i opon. Możesz również otrzymywać powiadomienia o warunkach pogodowych, jeśli wybierasz się na wycieczkę.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

8. My Car Locator

Aplikacja My Car Locator
Nie pamiętasz, gdzie zaparkował samochód? To bardziej powszechne niż może się wydawać, sytuacja policzone dni. Wystarczy tylko pobrać tę aplikację i kiedy go zaparkować swój pojazd, potwierdzić swoje stanowisko. Kiedy go odebrać swój samochód, przeglądarka poprowadzi Cię do miejsca, gdzie przerwałeś. My Car Locator jest dostępny tylko w sklepie Play, Android, ale mają pewne podobne do innych urządzeń.

Cena: Free

System operacyjny: Android

9. DGT

DGT aplikacja
Mimo że nadszedł nieco późno, mniej niż rok temu, powinien być obecny w naszym katalogu aplikacji niezbędnych dla każdego kierowcy. możemy poznać w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym w czasie, a także Dostęp do komory DGT na drogach. Ale możemy też dowiedzieć się z pierwszej ręki skutki w postaci prac lub zamknięcia dróg i jedną z rzeczy, które lubią, Naciśnięcie przycisku, który dokonał szybkiego połączenia do 112 w nagłych przypadkach.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS

10. Spotify

aplikacja Spotify
W naszym konkretnym zestawieniu, nie mogło zabraknąć aplikacji muzykę. Spotify jest nadal jednym z najlepszych na rynku, choć konkurencja niedawno wyrosło jak Deezer. Z Spotify można słuchać ulubionych artystów, gdzie i kiedy chcesz i tworzyć własne listy odtwarzania z ulubionymi piosenkami. Ponadto, jeśli korzystają z wersji Premium, można cieszyć się muzyką nawet jeśli jesteś zalogowany i, najlepiej, bez reklam.

Cena: Free

System operacyjny: Android i iOS