Top 10 smartfonów aplikacje, aby uniknąć korków

Smartphone aplikacje, aby uniknąć korków na zdjęciachSmartphone aplikacje, aby uniknąć korków na zdjęciachSmartphone aplikacje, aby uniknąć korków na zdjęciachSmartphone aplikacje, aby uniknąć korków na zdjęciach

Hiszpania Utrzymuje jedenastą pozycję w Ranking najbardziej zatłoczonych miast w Europie, według najnowszych Roczne Pomiaru Ruchu INRIX przygotowany przez miernik. Wypadki, roboty drogowe, niekorzystne warunki pogodowe, a przede wszystkim flota tak duża, że ​​drogi nie może to główne składniki te kilometrach dżemy, które są częścią codziennego życia wielu kierowców, zwłaszcza w dużych miastach, gdzie dotarcie do pracy staje się codzienne wyzwanie.

Występują one w wielu aplikacjach mobilnych skłonni unikać rynku dżemy. Aplikacje próbują ostrzec korków w czasie rzeczywistym i polecić alternatywne trasy w zależności od płynności drogi. Jest coś dla wszystkich gustów i potrzeb, a jednocześnie nie jest idealne, można uczynić je dobry mecz. Proszę Top 10 smartfonów aplikacje w naszym zdaniem.

Waze

więcej 65 milionów użytkowników na całym świecie wspierać sukces Waze, aplikacja pochodzenia izraelskiego (obecnie własność Google), który funkcjonuje jako sieć społeczną. Waze zwraca się nie tylko na danych dostarczonych przez jego Wazerzy, ale używa mobilne GPS uchwycić ich pozycję i zapewnić geo-zlokalizowane informacji o odprowadzonych i problemów społecznych na drogach. On także uczy dróg przebytych przez użytkowników do zaproponowania alternatywy i uniknąć korków. Jako dodatkowe funkcje informuje o cenie benzyny i jak uniknąć opłat i integruje się z innych sieci społecznych, takich jak świergot i Facebook. Jego ostatni ruch jest podpisanie „quid pro quo” z DGT do wymiany danych o incydentach w ruch.

- Aby poprawić aplikację Waze: zużywa dużo baterii.

Kamery drogowe DGTDGT

DGT ma swoje własna aplikacja informujący o stan ruchu w czasie rzeczywistym. jest oficjalne aplikacje. Dzięki niemu można tworzyć swoje trasy za pomocą GPS, aby wiedzieć, że istnieją przypadki na drodze. Można również zapoznać się informacje o ruchu drogowym gdy chcesz uzyskać dostęp do swoich komory oraz lokalizowania radarów. Obejmuje ona 112 alarmowy telefon i akustyczny sygnał ostrzegający o poważnych incydentów.

- Aby poprawić aplikacji DGT: To nie jest tak dobrze traktowane jak można by się spodziewać po jego powolność. Informacje droga jest aktualizowana co pięć minut, w przypadku wypadków drogowych, czy dziesięć, na obrazach z kamer ... ale zawsze szczęście.

RACC Infotransit

RACC Infotransit jest sponsorowana przez Royal Automobile Club of Catalonia. Dostarcza informacji o ruchu na minutę (w tym incydentów, takich jak skaleczenia, wypadki, roboty drogowe lub problemów pogodowych) oraz prognoza godzinowa. Pokazuje też obrazy 1.200 Kamery drogowe, i obejmuje Hiszpania stałe radary, nawet czerwone światło i nową transzę. Posiada również listę 8600 stacji benzynowych oraz 4700 miejsc parkingowych. Wspólnota użytkownik uzupełnia tę informację.

- Aby poprawić Infotransit aplikacja RACC: To wymaga dużo pamięci, dzięki czemu można dostać się do powieszenia.

ViaMichelin

Michelin poprzez aplikację ViaMichelin sprawia, że ​​jego informacje o ruchu drogowym z ich mapy i mobilne GPS, i raporty w czasie rzeczywistym korki głos powinien zapewnić pobliżu naszej lokalizacji. Ponadto przelicza czas w zależności od warunków drogowych i oferuje alternatywne trasy. Obejmuje ona również powiadomienia społeczności. Wśród dodatków, wyświetla ograniczenie prędkości i ostrzega, jeśli przesadzić.

- Aby poprawić aplikację ViaMichelin: mapa muszą poruszać się w kierunku jazdy i uzyskać bardziej na długich trasach.

Mapy GoogleMapy Google

Mapy Google rośnie i dostosowanie do potrzeb użytkowników, włączyła tradycyjne elementy mapy, nawigacja GPS oraz informacje na temat transportu publicznego, przewidywania zacięć w czasie rzeczywistym i wniosku (udane) alternatywnych tras, w tym czasie może ona zająć się znaleźć parking. A jeśli nie wiesz, gdzie zostawiliśmy samochód, Google powie użyciu geolokalizacji Mobile.

- Aby poprawić aplikację Mapy Google: wisienką na torcie byłoby to radar prędkości detektora lub czerwonym świetle kamer. Zobaczymy, na pewno.

tutaj Wego

Tutaj Wego nie jest tak dobrze znany w naszym kraju, ma 4 milionów pobrań na całym świecie. to Aplikacja ruchu specjalizuje się w dużych miastach i dostarcza szczegółowe trasy na temat najlepszych sposobów podróży (samochód, rower, transport publiczny, taksówki lub car sharing), bardzo przydatne w typowych korków w miastach.

- Aby poprawić aplikację Tu Wego: Teraz w naszym kraju ma tylko kompletne mapy Madryt i Barcelona i estetyki jest bardzo poprawiła.

iCoyote

ICoyote aplikacja jest w zasadzie przeglądarka Jest w tym powiadomień o zdarzeniach, takie jak korki, posterunków policji, przewężeń, wypadki ... dane są dostarczane przez użytkowników. Ta aplikacja zapewnia pokrycie całej Europie i ma alert o obecności oba radary stacjonarnych i komórkowych. A plus na jego korzyść jest to, że jest on zgodny z MirrorLink (Mobile) AppinCar i AppRadio (iOS), Oprócz systemów Pioneer udostępnić go od deski rozdzielczej.

- Aby poprawić aplikację iCoyote: obraźliwych cena w wersji płatnej (około 50 euro rocznie), gdy istnieją darmowe aplikacje, które nie różnią się znacznie w zyskach.

TomTom Go Mobile

TomTom Komórka zamienia swoje doświadczenie wokół osób nawigacja w sposób aplikacja mobilna wprowadzenie najlepsze informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, Oni pokazują czego zacząć i gdzie skończyć potrącenia i proponuje alternatywne trasy, które usprawniają czas przybycia do miejsca przeznaczenia. Można prowadzić tę aplikację bezpłatnie przez 75 kilometrów miesięcznie. Dla nieograniczonej nawigacji trzeba płacić abonament w przedziale od 19,99 euro do 44,99 euro na rok za trzy lata.

- Aby poprawić aplikację TomTom Go Telefony: Oprócz zużywa dużo zasobów nie umożliwiają przewijanie na uboczu, jeśli nie przyjdziesz na dużej mapie.

INRIX Traffic

Choć mniej popularne, INRIX Traffic jest bardzo kompletny wniosek. Nie tylko pokazuje natężenie ruchu, oparta zarówno na informacje zwrotne od użytkowników i oficjalnych informacji z wyznaczonego obszaru, ale najbardziej efektywnych tras oszczędza użytkownikom. Obejmuje ona również kamery w czasie rzeczywistym informacje o ruchu i kamery bezpieczeństwa. Można włączyć alarm, by wiedzieć, kiedy się wydostać na czas i daje informacje o najtańszy parking w pobliżu oznaczonego miejsca przeznaczenia.

- Aby poprawić aplikację INRIX ruchu: aby w pełni wykorzystać wszystkie jego możliwości należy pobrać wersję płatną, która kosztuje 9 euro.

SocialDrive

SocialDrive społecznościowy jest w stu procentach hiszpański, zainspirowany Waze, To zdobył sporadyczne wroga za ich znicza na punktach kontrolnych i policyjnych radarów mobilnych. Oni bronić poprzez zapewnienie, że dzięki tym zawiadomień, społeczność uratował ponad 18 milionów euro kary, grzywny w razie potrzeby pomóc uciekać. Prawdą jest, że cieszy się ponad 1.800.000 pliki do pobrania Od swojego powstania w 2014 roku i został niedawno sprzymierzył się z DGT. Uczciwy. Rzeczywiście, jest całkowicie anonimowe, więc nie musisz się zarejestrować, aby go używać.

- Aby poprawić aplikację SocialDrive: To nie daje możliwość ustalenia marginesu kilometrów, dzięki czemu można zgłosić kontrolę, która jest zainstalowana 200 kilometrów od lokalizacji.

Możesz być także zainteresowany

- Jakie są hiszpańskie miasta z kilku korkach?

- Dżemy, szkodliwe dla zdrowia i dla Twojego samochodu

- Więc można by uniknąć korków (wideo)