Urządzenia ostrzegawcze Radar w czasie rzeczywistym i praca

Urządzenia ostrzegawcze Radar w czasie rzeczywistym i praca

Niedawne zatwierdzenie nowej ustawy o bezpieczeństwie drogowym wprowadza wiele nowych funkcji, ale chyba jeden z najbardziej dyskusji podnosi jest zakaz stosowania w detektory radarów samochód. Należy wyjaśnić, że tu zakaz nie stosuje się do urządzenia, ale przy użyciu funkcji wykrywania. Stosowanie podlega karze grzywny w wysokości 200 euro oraz utratę trzech punktów nasza karta. Poprzednie przepisy, urządzenia te nie wykorzystał luki lub sprzeczności z przepisami. Od tego czasu stał za jego DGT zakazu i raz w miejscu, rozpocznie ładować większe znaczenie urządzeń ostrzegawczych radar w czasie rzeczywistym.

To prawda, że ​​nie są one porównywalne technologie, z tego prostego faktu, że urządzenia ostrzegawcze radar oparte są na publicznej bazy danych lokalizacji, zarówno stałych i radary mobilne. Oznacza to, że poznać jego możliwych lokalizacji, ale z pewnością nie i zawsze można wymyślić nowy, który nie znajduje się w bazie danych. Same detektory są w stanie uchwycić sygnał elektromagnetyczny tych radarów i ostrzegają przed kilku metrów.

Jednak najnowsze urządzenia ostrzegawcze radar które są dostępne na rynku mają Technologia w czasie rzeczywistym w oparciu o społeczność użytkowników. Aby zrozumieć, podczas jazdy w dół drogi i osiągnąć pozycję radaru stacjonarnego lub komórkowego, marka użytkownik ostrzec kierowców podróżujących z tyłu i mają też jedno z tych urządzeń. I nie tylko radary, to ma również zastosowanie do potrącenia, pracuje, przypadki ...

Aby dowiedzieć się, jak one działają i jakie różnice występują w odniesieniu do radarów i inhibitorów, poprosiliśmy Alejandro Garcia Roque, szef Coyote w Hiszpanii, firma zajmująca się komercjalizacją systemów radarowych dla reklamodawców samochodu. Podjęliśmy napęd z nim, by sprawdzić na miejscu, jak urządzenie ostrzegawcze radar działa w czasie rzeczywistym.