Jak wynająć tor wyścigowy?

Jak wynająć tor wyścigowy?

Marzeniem każdej nocy, że jest kierowca wyścigowy i chcą żyć uczucia obwodzie napędowym w życiu nie należy się zniechęcać. w Hiszpania tam wiele opcji do wyboru, a ceny. Od wygórowane kwoty pozostałe do „bardzo” fanów i kierowców amatorów "z zamożnej portfela górę bardzo przystępne opcje, które pozwalają strzelać kilkuminutowej specjalistów asfaltu " -Tak, z wykonywa- przez śmieszną kwotę 15 euro.

Jarama w Madrycie, Montmeló w Barcelonie, obwód Albacete, Motorland w Aragonia, Cartagena Circuit, Monteblanco lub w Huelvie obwód Almería to tylko niektóre z wielu ścieżek, które rozprzestrzeniają się wokół półwysep Iberyjski. Nawet ci, którzy mieszkają w „wysepek” mają zdolność do roll, dzięki obwodów, takich jak Lluc major RennArena (Baleary) lub Maspalomas (Las Palmas). Nie rób wymówek i przejść uruchomić jeden z twoich snów. Tutaj pokażemy najciekawsze opcje na terytorium Hiszpanii:

Motorland

Rolka:

1. International Circuit Villaverde de Medina

Jest tańsza alternatywa w Hiszpanii. Znajduje się w miejscowości Villaverde de Medina (Valladolid) oferty trzy ścieżki o różnych długościach i cechy, w których partie cieszą gokarty, motocykle i samochody. Osoby fizyczne mogą toczyć ze swoich samochodów w 20 minutowe sesje Zorganizowali się przez cały rok i mają koszty 15 euro. Jeśli chcesz wybrać się na spacer ze swoim samochodem, bez wątpienia, jest to idealne miejsce. Tak, pielęgnacja samochodu, zwłaszcza jeśli chcesz wziąć go do domu w jednym kawałku. Poziom trudności: Średni.

2. Montmeló

sławny Kataloński utwór w którym jest kwestionowana Świat Formuły 1 Oferuje on możliwość toczenia soczyste z naszego pojazdu Darmowe partie 30 minut. Jego cena, tylko 49 euro, z możliwością dodatkową zniżkę, jeśli jesteś członkiem obwodu. Za 53 euro można uzyskać własne pole a bieżnik ten sam grunt jako piloci Fernando Alonso i Sebastian Vettel. Jeśli Twój portfel wykracza poza „klasy średniej” lub duża grupa, można wynajęcia całego obwodu na jeden dzień do 21.000 euro i razem ponownie łącznie 50 kierowców na torze. Pod koniec dnia, jeżeli wypełni maksymalną liczbę uczestników będzie wyjścia 420 euro i będzie kroczący w samym asfalcie Montmeló. Poziom trudności: Średni.

Montmeló

3. Kotarr

Unia dwóch młodych przedsiębiorców pojawiły Ten młody Działka położona w Burgos, który ma pięć możliwych wariantów, które rozszerzają lub obniżyć odległości i / lub trudności. Od 80 euro Zaproponowali darmowych rund toczyć się własnym pojazdem -Weekend-105 euro. W dni powszednie można wypożyczyć pełny obieg za 1900 euro Jeśli chcesz cały dzień lub 1.150 euro, jeśli chcesz po prostu strzelać południa. Cena rośnie znacznie weekend. trudność:.

4. Tor de Guadix

Położony w pięknej prowincji Granada (Andaluzja) Ten obwód ur 2002 Oferuje on fanom „palonej gumy” Czas na dni wolne sześć godzin i terminy uzgodnione przez organizację. Przez około 110 euro, masz tor z lewej strony na naciśnięcie pedału gazu, obiad, ubezpieczenie i techniczne mogą poprowadzić Cię do lepiej wyciągnąć. Trzeba również wziąć swój samochód. Poziom trudności: Średni.

obwód Guadix

5. Cheste

w Walencja, najlepszym sposobem, aby rzucić swój samochód z dużą prędkością jest bliżej do śledzenia Cheste. Nowoczesny i bardzo kompletny obwód oferuje wszystko, co chcesz kierowcy, który ma pewne doświadczenie za kierownicą, jak To nie jest łatwy tor i można dać więcej niż przestraszyć. masowo napływać prowadzi dwie godziny z samochodu pozostawia ci 250 euro. Trudność: Wysoki.

6. Ascari

Nie jest zaskakujące, że ten tor jest bardzo poszukiwane przez samochód sprawia, że ​​do prezentacji i testowania modeli. nieprawdopodobny cechy i pogoda Dzięki wyjątkowej lokalizacji geograficznej w andaluzyjskiej miejscowości Round (Malaga) - robią Ascari alternatywą bardzo interesujące. W zasadzie, brak opcji rolka jest oferowany z samochodu, ale można wynająć „Doświadczenia” w wysokości od 1300 euro i 3750 euro można umieścić za kierownicą jednego lub więcej samochodów wyczynowych. Trudność: Wysoki.

7. Obwód Jarama

to Legendarny tor Madrycie Posiada doświadczenie 50 lat w świecie konkurencji, choć ceny, a nie widziałem tak daleko.

wynajem obwód wynosi 1500 euro za pół dnia lub 3000 euro za cały dzień, z do 5 samochodów na asfalcie i dni powszednie. weekendy mamy podwoić powyższe dane. Ponadto koniecznie trzeba zatrudnić tor techniczny i środki bezpieczeństwa, tak, jak powyżej, -half doda 1,710 euro lub 6000 euro dzień- -day entero. To nie jest najtańszy alternatywy i że cena wzrośnie w oparciu o samochodach, jak przyłączyć się do maksymalnie 30-, ale Pozwala na fotografowanie w Madrycie pod łącznych środków bezpieczeństwa bez zbyt wielkiego przejścia do mieszkańców w stolicy Hiszpanii.

promotory

Niektóre układy, takie jak Albacete, że od Almería lub Motorland (Teruel) Zaufali te partie i doświadczenia filmowanie rozwoju przedsiębiorstwa że zarządzanie wszystkiego, więc trzeba się z nimi skontaktować za Sprawdź ceny, promocje i daty. Usługi oferowane czasami są szersze, ale daje mniej wolności niż większość poprzednich.

obwód Almería

Safety First

pamiętać, że Nie powinno się grać ze swoim życiem lub innych osób i być w obiegu, nie oznacza, że ​​zagrożenie znika za kierownicą. W rzeczywistości, szybkość i swoboda wykorzystanych raczej zwiększyć ryzyko wypadków przy wielu okazjach. Bądź ostrożny z kawałków granych w samochodzie i niech ktoś specjalizuje się w tej dziedzinie zmian lub regulowania części pojazdu, zwiększenie ciśnienia w oponach kilka kilogramów nie desllantar, dają wóz przerwy tak często, zwłaszcza jeśli twoje -the mechaniczny dziękuję i wrócić do domu bez konieczności przechodzenia przed workshop- i uniknąć jugarte życie na torze, i że nie wszystkie toczenia są profesjonaliści. bezpieczna odległość and roll w części bez ruchu pozwoli Ci cieszyć się każdym odcinku gładko.