Najgorzej oceniane marek samochodów w Internecie

Najgorzej oceniane marek samochodów w Internecie

Internet stał się ważnym źródłem informacji, a każdy użytkownik z połączenia sieciowego można dać opinia na samochody coraz najmniej ulubiony, w oparciu o rzeczywiste wrażenia z jazdy w wielu przypadkach. Geom Index opracowała raport, w którym nazwą marek samochodów najgorzej oceniane przez Internet. W związku z tym, że analizowane teksty publikowane na stronach różnych stronach internetowych, forach i oddany do sportów motorowych, a także profili referencyjnych w różnych sieciach społecznych blogów. W naszej sekcji testowej można znaleźć opinie na temat wszystkich samochodów na rynku.

byczy lista marek z bardziej negatywnych opinii znaleźć Opel. Niemiecka firma płaci swoich kosztownych problemów System multimedialny Intellilink, Reklamacje mapy nawigacyjnej przestarzała i nie spełnia oczekiwań tych, którzy kupił Insignia powołując się na poziomie „premium” oferowane. Doprowadziło to w pierwszych miesiącach 2015 roku, 39,8 procent opinii na znak towarowy, są ujemny.

Abarth Jest mocno krytykowane za cenę swoich modeli i, według raportu, ponieważ jest uważany za zbyt potężne silniki prowadzące do wielkości samochodu.

więc Subaru jako proca i siedzenie Zostały one wyceniony błędnie przez brak ryzykowny i zmieniających się wzorów, dodanie do problemów obsługi posprzedażnej hiszpańskiej spółki zależnej.

Lista marek samochodów najgorzej oceniane

Opel - 39,8%

Abarth - 39,3%

Subaru - 37,07%

Honda - 35,5%

Seat - 35,3%

Marki są zapisywane z ognia jako Infiniti lub mini, które są mniej krytyczny Otrzymują oni w świecie cyfrowym.

Jeśli skupimy się na konkretnych modeli samochodów, rzeczy zmienić wiele.

BMW serii 2 Aktywny Tourer spadnie laski wszędzie (55,6 procent negatywnych opinii), Ale nie mogłem nic innego z tych, którzy widzieli marka rosną i zobaczyć, jak powstaje model minivana przedni napęd spodziewać. Konieczne lub nie w zakresie od BMW, krytyka nie były zaskoczeniem dla nikogo. Opel Insignia w drugim miejscu, z powyższych powodów, a następnie Seat Ibiza, Opel Astra i Honda Civic Type R. Pierwsze dwa skarg w sprzedaży i japońsku niewystarczający pod względem istoty „wyścigowy ”. Czy na pewno spadła krótki?.

Ofert najgorzej oceniane modeli samochodów

BMW serii 2 Aktywny Tourer - 55,6%

Insygniów - 53,2%

Seat Ibiza - 49,2%

Astra - 46,5%

Honda Civic Type R - 42,8%

wśród mniej krytykowane Internet, odnaleźć Audi RS5, do Hyundai Tucson (Chociaż nie jest jeszcze w sprzedaży nowej generacji) oraz Volkswagen Golf GTD.