Emisje Renault Obudowa: Naukowcy podsumowują, że silniki nie mają trucaje

Emisje Renault Obudowa: Naukowcy podsumowują, że silniki nie mają trucaje

Członkowie Francuskiej Agencji Energii i Klimatu (DGEC), reprezentujący Ministerstwo Ekologii, Zrównoważonego Wzrostu Energy i francuska zostały przedstawione w ostatni czwartek w kilku ośrodkach francuskiej firmy. Celem było znaleźć dowody, które mogłyby okazać się zastosowanie emisji urządzenia do manewrowania podobny do tego, co stwierdzono w przypadku pojazdów grupy Volkswagen.

Po testy zostały przeprowadzone w kilku różnych ośrodkach pojazdów Diesla losowy podpis, władze Oni wykluczyć Istnienie takich dodatni. Jednakże, tak pewne rozbieżności zostały znalezione w emisji. Zakres tych różnic zostanie ustalona przez badania mają być przeprowadzone później.

Jak donosi Renault, w badaniach in situ zostały one przeprowadzone w siedzibie firmy w centrum technicznym Lardy i Techocentre że firma w Guyancourt. Ponadto, podpis był gotowy do współpracy ściśle z niezależnej komisji oraz wszelkich dodatkowych badacza ustalonej przez francuskie Ministerstwo Finansów w celu wyjaśnienia sytuacji.

Francuski minister ekologii, zrównoważonego rozwoju i energii, Ségolène Royal, i powiedział, że w ostatni czwartek Renault nie zainstalowano żadnego urządzenia, które zmienia wyniki emisji. „Akcjonariusze i pracownicy mogą być spokojne,„powiedział. Jednak, jak powiedział, Jeśli wykryty „nadmiar” poziomu dwutlenku węgla i tlenku azotu, zarówno Renault i dwie marki zagraniczne. W związku z tym, że dodaje, że współpraca z grupy motoryzacyjnej jako „przykładowe”.

Francuski minister gospodarki Emmanuel Macron, dołączył do uspokajający komunikat, aby zapewnić, że Dla Renault „żaden sposób” może być porównywana z Volkswagenem. To również wskazuje, że władze zrobiły od września ubiegłego roku kilka kontrole w celu weryfikacji informacji, które marki przekazać swoim klientom i że Renault jest jednym z producentów objętych badaniem.

Jednak te stwierdzenia nie udało się zapobiec akcji Renault spadł wczoraj w torbie do 20 procent, choć na koniec dnia spadek był moderowany do 10,28 proc.

Możesz być także zainteresowany

Renault worek spada na obawy o podobnym przypadku Volkswagena

Emisje skandal Volkswagen: kredyty EBI są sparaliżowane

US EPA i będzie negocjować emisji skandal Volkswagen