Cenią swój samochód z Autopista.es

Cenią swój samochód z Autopista.es

Jeśli wśród swoich planach na przyszłość jest to nowy samochód, ale najpierw chce sprzedać swoje i dlatego wiem szacowaniu rynku, masz szczęście z serwisu oszacowanie który oferuje Autopista.es.

Aby poznać wartość swojego używanego samochodu, trzeba po prostu zachować trzy kroki Bardzo proste. Po pierwsze, po przyjeździe w http://www.autopista.es/valoracion trzeba wypełnić formularz z danymi Data pierwszej rejestracji pojazdu, przebieg, wyszukiwanie według marki, modelu i wersji.

ocena Internecie Twojego samochodu używanego

W drugiej postaci, trzeba wypełnić swoje dane osobowe. Przed poznaniem wyniku otrzymasz SMS-em na telefon komórkowy / smartphone kod aby pobrać ocenę. Wynik końcowy * Wycena zostanie wysłana z dołączonym szczegółowe sprawozdanie poczta elektroniczna podałeś w postaci danych osobowych.

Szybkie i łatwe, i, przede wszystkim, bardzo przydatne, tak jest ocena usługa Autopista.es. Czego jeszcze nie wiemy wartość Twojego samochodu? Dostęp Http://www.autopista.es/valoracion

(*) Uwaga: szacowanie rynku odbywa się przy założeniu, że pojazd oceniane jest w średnim stanie zużycia na rok pierwszej rejestracji, wskazana przebieg jest prawdziwe, pojazd nie ma uszkodzeń mechanicznych, podmiot lub wnętrze, to kontynuuje program konserwacji wskazaną przez producent, opony posiadają co najmniej 50% profil i zdała ITV, w stosownych przypadkach.