Marki i Ulubione samochody tej chwili

marki samochodów i najbardziej cenione wrześniamarki samochodów i najbardziej cenione wrześniamarki samochodów i najbardziej cenione wrześniamarki samochodów i najbardziej cenione września

Miesiąc, GEOM Index prowadzi nas marki i Ulubione samochody w Internecie w Hiszpanii. Firma analizuje ilość i jakość komentarzy hiszpański użytkownicy wlać forach specjalistycznych stron internetowych i portali społecznościowych w każdym miesiącu w stosunku do świata motoryzacji.

znaki września

Toyota, na szczycie

Jeśli w ubiegłym miesiącu o nazwie naszą uwagę niemiecką monopolizacji na najwyższych pozycjach w rankingu marki we wrześniu Podkreśla rolę podjętą przez ogólni firm, od trzech z czterech pierwszych firm są tego typu.

Toyota Jest to jednak mało, budowa cenione przez hiszpańskiego Internecie z ratingiem 79.95, który stał się powyżej wycen spocząć na odczucia i płynna jazda i niezawodność silnika, we wszystkich przypadkach z osiemdziesięciu procent pozytywnych opinii.

tyłu, Porsche podąża śladami japońskim o 79.50 całkowitej wyceny został osiągnięty dzięki nowej Porsche Cayenne oraz prezentacja Turystyka Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport, z 680 KM. Zamyka podium Renault napędzany Renault Megane RS 76,56 pozytywna ocena.

Za stragany są dla ogólni marek Opel, Po czwarte, Kia, Po siódme, Volkswagen, Dziewiąta i bród, dziesiąty. W sumie to zbiegło się niemal stałą obecność komentarzy na temat Frankfurt Auto Show.

Dla firm ogólni, BMW i Audi, Piąta i szósta odpowiednio, zostały one wyróżnione przez prezentację dwóch swoich większości modeli prestacionales, takich jak BMW M5 i Audi RS4 Avant. Nieco dalej w tyle, Mercedes pozostaje na ósmym miejscu, z nieco poniżej punktu odróżnieniu od swoich rodaków.

samochód września

Audi RS4 Avant, szef sportu

Jeśli coś stoi na szczycie listy jest samochód oceniono Obecność licznych samochody sportowe i SUV w pierwszej dziesiątce, gdzie tylko Ford Fiesta i Honda EV z dala od miejskiego powyższych standardów.

RS4 Avant Audi osiągnął pozytywną ocenę 90.47 punktów, z ponad 80 procent pozytywnych komentarzy na temat wszystkiego związanego z projektowania, silnika i jazdy. Tylko punkt z dala, z ratingiem 89.46, w BMW M5 Jest on podniósłszy drugi na podium, podkreślając Internet jazdy sportowy sedan, ale również bezpieczeństwo i komfort. Zamyka trójce Kia pro_cee'd koncepcji które z 88.62 punktów, ona zadziwił Internetu dla swoich odważnych estetyki.

Jeśli chodzi o sport, GSi Opel Insignia Udało mu się dostać do pierwszej dziesiątki osiągając szóstą pozycję i Renault Megane RS pozostaje w ósmym, po jego prezentacji w silnik Frakfurt.

Między SUV i sportowy, Alfa Romeo Stelvio jest Pierwszy w swoim rodzaju i czwarta ogólnej listy. jego Niedawny rekord na Nurburgring On pchnął trudno włoskiego SUV, a następnie przez Kia Stonic na szóstym miejscu i Land Rover Discovery ósmy. wszystko mody modeli na rynku i sportowych że oderwać się od ewentualnej off-road.

Wreszcie zamknąć listę Ford Fiesta i Honda EV Concept miejski, choć sięga w środku tabeli z jedną piątą, ciekawy prototyp elektrycznego, który pomimo swojego wizerunku jako czystych i prostych kształtów, firma stwierdziła, że ​​jest to Model, który jest bardzo zbliżony do ostatecznego obrazu, gdzie nawet logo Honda i nazwa modelu jest oświetlony zamiast klasycznej arkusza.

Możesz być także zainteresowany:

Audi RS4 Avant 2018 na sportiest rodzin

sprzedaży samochodów marki w głównych krajach

10 samochodów i 10 najlepiej sprzedających się SUV we wrześniu