Symulator swojego praktycznego egzaminu

Symulator swojego praktycznego egzaminuegzamin praktycznynowy symulatorSimExam

to oprogramowanie Działa dokładnie jak gra jazdy. Chociaż jego środowisko graficzne nie jest aż silnik sztuki gry, jest niezwykle przydatna dla tych ludzi, którzy robią swoje praktyczne lekcje jazdy i zostaną przedstawione wkrótce na próbę.

SimExam 2.0 odtwarza doskonale Scenariusze Testing Center od Generalnej Dyrekcji Ruchu w Madrycie, który znajduje się w miejscowości Mostoles. W ten sposób użytkownik może symulować ponownie i ponownie rozpatrzenie przez dynamicznym środowisku, które obejmuje około 700 hektarów: 12 km dróg i 30 w środowisku miejskim Mostoles. Również obejmuje typowe manewry jak parking, jeden z najgorszych wrogów „rookie” kierowców.

Symulator wciela wirtualny ekspert że uczyni zwykłe wskazania, powie wam wasze grzechy i ocenić efekt końcowy jak prawdziwy egzamin, o którym mowa.

Dzięki temu systemowi, przyszły kierowca będzie uczyć się zarówno Podstawowa obsługa samochodu (Ruch na koło kierownicy, dźwignia zmiany biegów, użycie hamulca lub przerywany niezbędne), a przepisów ruchu drogowego, czy w obszarach miejskich lub drogi. Aby to zrobić, integruje wszystkie rodzaje sygnalizacji: 1000 Sygnały pionowe światła 60 ruchu, setki znaków drogowych... Zaletą jest to, że wszystko co robisz na rzeczywistej ścieżki egzamin, więc to nic złapać przez zaskoczenie.

Na razie tylko to obejmuje obszar badania Madrytu, ponieważ jest to jedyna w Hiszpanii, które konsekwentnie powtarzane tą samą trasą (w większości miast naszego kraju podróży jest bardziej losowy). Ale, jako narzędzie jest już utworzony, jego deweloperzy twierdzą, że są otwarte do aplikacji z grup nauka jazdy w przypadku chcą wykorzystać go do swoich uczniów.

Aby mieć tę aplikację na komputerze, po prostu trzeba zapłacić 30 euro, cena pojedynczego laboratorium. Oprogramowanie można pobrać go w strona SimExam a jeśli chcesz mieć z grubsza, można również pozwolić sobie demonstracja darmowe. Jedyną wadą jest to, że minimalne wymagania Program jest dość wymagający: trzeba PC Pentium IV 1.6 MHz karty graficznej 64 MB pamięci RAM.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tym produkcie, tu zostawić powiązanie. Można również poinformować dzwoniąc 91 314 27 14 lub pisząc na adres [email protected]. Pokażemy film, aby dać wyobrażenie o tym, jak to działa.

Również, jeśli chcesz Test teoria praktyka, Tutaj znajdziesz, zupełnie za darmo, wszystko kierowca testowy: Todotest.com