Top 11 aplikacji anty-radar

Top 11 aplikacji anty-radar

Wszystko zasadniczo mają identyczne funkcje: bazy danych, w których radary hiszpańskiej geografii w różnych typach (stacjonarne, mobilne, rozciągnąć itp) są zwykle nie potrzebują połączenia internetowego Znaleziono sygnał dźwiękowy lub wibracje o istnieniu radaru. Są to najbardziej popularne.

Radary ostrzegawcze (Digital Nomad): Jest to z pewnością najbardziej efektywny z avisadoras moim radarze. Obejmuje ona kamer stałej prędkości rozciągania i światło, a także posiada prestiżową Robser bazę danych, która dodaje urządzeń mobilnych i zamaskowane. Jego największą zaletą jest to, że tylko ostrzeżenie radary jesteś na swojej drodze, unikając „fałszywych alarmów” a główne braki takich urządzeń. Czy jest haczyk? Jest wolna App. Dostępne dla Androida i iOS. Cena: Android (1,99 euro) / iOS (1,79 euro).

Radary ostrzegawcze (Digital Nomad)

Radar Detector (Vialsoft): istnieje „Detektor”, ale ostrzeżenie radar, który działa baza danych. Z tego powodu, Nie wymaga połączenia danych w obsłudze i ostrzega kierowcę za pomocą sygnału dźwiękowego lub wibracji (myślenie dwa koła). stacjonarne, mobilne, tunel, zamaskowany, radary rozciągnąć i sygnalizacja świetlna są w bazie danych, która jest aktualizowana codziennie za darmo. Jest kompatybilny ze wszystkimi nawigatorów GPS. Dostępne dla systemu Android. wolny.

Autovelox S4 Pro: jak poprzedni, to działa w tle z aplikacji do nawigacji GPS. Dodatkowo do pełnej baza danych, która rejestruje różne rodzaje urządzeń -fixed, możliwych motywów, stretch w światłach alerty nas także Strefy ruchu ograniczony, zaktualizować te informacje co miesiąc. Ponadto baza danych może być zakończona z innych baz danych łączących smartfon komputera lub todo-poi.es stron robser.es. dostępna tylko dla iOS. Cena: 1,79 euro (nie jest kompatybilny z iPhone 5).

Radardroid: to tylko system operacyjny Android App, ma dwóch wersjach, płatnych i jeden wolny euros- -2. Różnica między nimi jest taka, że ​​wersja Pro nie zawiera reklam, a jedynie ostrzeżenie radary można znaleźć w swoim kierunku jazdy. Jest to bardzo wizualny z nocy, dzień, pionowym lub poziomym trybie, co jest bardzo wygodne. W nim, możemy zobaczyć dokładną prędkość, z jaką możemy pojechać, rodzaj radaru i oznakowanie granicy. Ostrzega kierowcę są dźwięk i wibracje, więc jest to ważne dla motoryzacji i rowerzystów.

Radardroid

TomTom Fotoradary: Jest uważana za jedną z najlepszych aplikacji „anty-radar”, jednak jest najdroższym ze wszystkich. Ma kompleksowa i niezawodna baza danych że aktualizowana dwa razy w tygodniu i informuje nas w czasie rzeczywistym radar znaleźliśmy drodze drogi. Wyświetlacz pokazuje prędkość idziemy i do której radar jest ograniczona i nie pozwala fixed łatwo dodać urządzenia i zamaskowane i usuwać je, jeśli nie jesteśmy na drodze. OI ekskluzywny, współpracuje z rocznego abonamentu miesięcznego (1,79 euro) lub (18,99 euro).

aplikacje społeczne

W ostatnich czasach, zaczęli do aplikacji, które są hybrydą pomiędzy radar ostrzegawczy i społecznej sieci pojawiają. Skutkuje to bazy danych, która jest tworzona przez użytkowników, bardzo dobry pomysł, ale której głównym jest niezawodność.

SocialDrive: to z pewnością najbardziej rozpowszechnioną i najbardziej wiarygodne, tak dalece jak to jest, jak każdy alarm wprowadzone przez użytkownika jest weryfikowana przez jego menedżerów w sposób podobny do Wikipedii. To działa podobnie jak poczt jak Whatsapp lub telegramem, więc są one skoki powiadomienia innych użytkowników interfejs. Alarmy mogą być ograniczone: Można wybrać obszar, który chcesz być powiadamiani o powiadomieniach, unikając nasycenie wiadomości. Tak, to radar jako alarm nie może zrobić w kierunku jazdy, bo trzeba napisać i wypełnić wiele pól, zmuszając nas do zapamiętania dokładną lokalizację urządzeń znajdziemy. Raporty w czasie rzeczywistym stacjonarne, mobilne, kontrole drogowe (alkohol i narkotyki) oraz informacje o ruchu (zatory, wypadki itd.) radary. Dostępne dla systemu Android. Darmowe.

SocialDrive

Oficjalne: DGT i kluby samochodowe

kluby samochodowe lub DGT posiada także aplikacje, które pozwolą nam uniknąć kar i pomoc krążyć bez nieprzewidzianych. Wszyscy skupiają się na ofiarę w czasie rzeczywistym informacje o ruchu, ale również mają inne usługi, aby nasze życie łatwiejszym za kierownicą.

DGT: DGT w ubiegłym roku wydała swój wniosek i w nim, a także przydatnych informacji na temat ruchu i możliwość Kamery drogowe dostęp aby poznać stan niego w danym obszarze, ma baza stałych fotoradarów cały hiszpański geografii. To także pozwala nam analizować trasy i spełnienia w czasie rzeczywistym każdy padania jej na drodze. Dostępne dla iOS i Androida. Darmowe.

DGT oficjalną aplikację

Bezpieczeństwo drogowe (RACE) Aplikacja ta, wraz z kompletnym radary bazy danych Hiszpanii przewodnika Porady, które pomaga nam stać się lepszymi sterowniki: Sztuczki, jazdy w trudnych sytuacjach i jak reagować na różne scenariusze są w menu. Posiada również użyteczna funkcja, która sprawia, że ​​życie staje się łatwiejsze, jeśli zaparkowany w regulowanych obszarach parkingowych: monitory gdzie zaparkowaliśmy i czas pozostały do ​​nas bilet wygasa parkometru. Dostępne dla Android, iOS i Windows Phone. Darmowe.

RACC Infotransit: Royal Automobile Club of Catalonia oferuje praktycznie te same funkcje aplikacji z DGT: lokalizację fotoradarów stacjonarnych, w czasie rzeczywistym informacji o ruchu, prognoza godziny na godzinę powiadomienia o zdarzeniu ... Jednak także oferuje ciekawą usługę dla swoich członków : alert umożliwia prosty i szybki sposób na pomoc drogową. Pozwala również użytkownikom zgłaszania incydentów, które są weryfikowane. Dostępna dla Androida i iOS. Darmowe.

Ciekawe aplikacje innych „antimultas”

: Twoje Grzywny Chociaż nie jest to aplikacja, aby uniknąć kary, to wydaje się bardzo przydatna, a teraz można je dostać bilet bez konieczności rezygnacji z „przepis”. Dzięki tej aplikacji będziemy wiedzieć jeśli zostały ukarane i powiadomi nas w czasie rzeczywistym o ruchu drogowym możliwych sankcji i odejmowanie punktów karty, jeżeli takie istnieją. Tak, dowiemy się gdy grzywna zostanie opublikowana w Dzienniku Urzędowym bez konieczności przeglądu, tak, że pomaga nam realizować procedury ewentualnego odwołania. Dostępne dla iOS i Androida. Darmowe.

twoje Grzywny

Eysamobile: Istnieje wiele aplikacji, które istnieją zapłacić dystans parkometru, ale jeden z najbardziej rozpowszechnionych jest Eysamobile. Działa w kilku hiszpańskich wspólnot Asturia, Burgos, La Rioja, Madryt, Cuenca i Ciudad Real. A poza tym pozwala nam odnowić bilet bez ruchu, skąd jesteśmy, powiadamia z wyprzedzeniem, kiedy skończy się czas, pozwala zastąpić skarg i, w niektórych miastach, nie może odzyskać kwoty pobieranej. Musisz być wysokie, a operacja jest skomplikowana: trzeba napełnić wcześniej. Płatności są dokonywane za pomocą karty kredytowej lub Paypal. Dostępny na Androida i iOS. Darmowe.