Pierwsze opony marki opon przed testem „low cost”

Dowód opony: pierwszy znak przeciwko niskim koszcieDowód opony: pierwszy znak przeciwko niskim koszcieDowód opony: pierwszy znak przeciwko niskim koszcieDowód opony: pierwszy znak przeciwko niskim koszcie

Nikt nie wątpi w znaczenie Opona jako kluczowy element bezpieczeństwa pojazd. Ale nie zawsze z powodu zwraca się uwagę. Sprawdź ciśnienie w oponach, rysunek ... ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego naszej podróży. Tak samo wybór opon. Nie możemy zdecydować się albo, ponieważ są one jedynym łącznikiem między samochodem i drogą. Ale rzeczywistość jest taka: więcej niż połowa użytkowników, którzy zamierzają zmienić swoje opony samochodowe Myślą oni kupić po niskiej cenie, a nie jakość i wydajność opony.

Z tego powodu, autopista.es chciał zobaczyć na własne oczy różnica w kwestii bezpieczeństwa oferując Pierwsza marka opon i inne znane marki, alternatywą, dzięki czemu można znaleźć na rynku dla nowych marek. Znaczna część tego rynku opon jest zamontowany w Europie w ogóle, a zwłaszcza Hiszpania pochodzi z Chin.

Więc zrobiliśmy testy opon

Aby zobaczyć dane z pierwszej ręki w zakresie bezpieczeństwa, które dają nam różne rodzaje opon, skupiliśmy się na oponie odniesienia w pomiarze 205/45 R17 które nabyły dwie gry, uznanej marki i innych markowych „low cost „to termin, który został również przeniesiony do przemysłu oponiarskiego, gdzie klient stawiając na pierwszym miejscu ceny, czas nie na jakość. Każdy zestaw opon zamontowanych na Peugeot 208 pojazdy z identycznymi parametrami technicznymi i Wszystkie pomiary zostały przeprowadzone przez Centrum Technicznym w INTA, Dlatego zamknięty do obiektów drogowych i warunków standardowych zawsze.

Możesz być także zainteresowany

7 Klawisze, które pozwoli zaoszczędzić pieniądze na oponach

Opony i bagaż, klucze w samochodzie bezpieczeństwa

Chcesz nowy samochód? Przed docenia swój samochód za darmo