Najbardziej przestronnych samochodów w 2016 roku: pomiary własne

Szersze i bardziej przestronne samochody w 2016 rokuSzersze i bardziej przestronne samochody w 2016 rokuSzersze i bardziej przestronne samochody w 2016 rokuSzersze i bardziej przestronne samochody w 2016 roku

I skończyło w 2016 roku Autopista.es Centrum Techniczne z testowany prawie 200 samochodów i zmierzyć. Nowiutki całej jeszcze w tym roku, jak również oferują kilka dni temu lista samochodów, które mają mniej zużyte rok, zamkniętym samochodzie Tym razem chcemy aby podkreślić więcej samochodów jesteśmy zaskoczeni ich przestrzeni. Nie notować tym razem dlatego, że jest niemożliwe, aby mówić o szerszy, ponieważ zgodnie z wybranym wymiarem (Wysokość, szerokość, przestrzeń dla nóg, pojemność bagażnika itp ...) Wygrasz albo modelu. Co proponujemy dzisiaj, dlatego jest wybór samochodów, które zwróciły uwagę dla określonej przestrzeni lub co przynoszą z powrotem.

bardzo duży dwa małe ...

Pierwszy rozpoczynamy dziś mówić o nowym Suzuki Baleno. Jest to Wzór użytkowy 4 metrów (Jest w środku jego rodzaju), ale których Przestrzeń wnętrze staje się bez wątpienia odniesienia w swojej kategorii. z Długość wewnętrznych przydatny 184 cm mierzona (Renault Clio, na przykład, 175 cm), XVIII miejsca na nogi dla tylnych siedzeń nie mniej niż 77 centymetrów (70 oferuje Peugeot 208, na przykład) i bagażnik o pojemności 390 litrów (Sprzedawca Seat Ibiza ma 350 litrów na przykład), możemy zorientować się jego ogromnym całkowitej amplitudy. Tak więc, oprócz szerokości, nowy Suzuki Baleno wewnątrz mogłyby sąsiadują z najwyższej klasy samochodów, takich jak kompaktowy Opel Astra, Volkswagen Golf, Renault Megane... niespodzianka tego roku.

Jeśli mówimy o drugim modelu, który zaskoczył nas swoim metrze wewnętrzna długość, To także nowy Ford Ka +. z 177 cm długości i dokładny wewnętrzny 70 centymetrów nogi z tyłu, jest trochę bardziej zdolny facet teraz kategorii. Ponieważ, mimo większego wolumenu, faktycznie mierzy zaledwie 3,93 m długość. Kolejnym miłym zaskoczeniem.

Ford Ka +Coupe i SUV

zmienić teraz radykalna koncepcja samochodu. Tym razem chcielibyśmy, aby podświetlić wzrost w bagażniku kto doświadczył nowego Audi A5 Coupé, na przykład, od tamtej pory już po aktualizacji od 400-460 litrów, tak długo, jak naszych własnych wymiarów. Oba modele, oczywiście, mierzona jako napęd na przednie koła. Może wydawać się niewielka, ale należy pamiętać, że samochód coupe i na zewnątrz rośnie tylko 4 centymetrów. Ten rozruchu obsługuje również bagaż czterech osób, ponieważ ich formy są bardzo regularne i użyteczny. Przełom, nie ma wątpliwości.

inny zaskakująco duży samochód mamy zmierzyć w tym roku, a sprawa ta nie dziwi jego dużych rozmiarów zewnętrznych, został nowym Audi Q7. To pozycjonuje się jako pewnością jako najbardziej znośny luksusowy SUV... nadal daleko w tyle tych samochodów, które mają trzy prawdziwe obowiązuje prawdę.

Kia Optimakrólowie bagażnika

Wreszcie możemy również wyróżnić znany jako przypomnienie, że nie ma wątpliwości pozostają królowie rozruch w swoich kategoriach, Octavia i Honda Civic, zarówno sedan i wagon wariant. W obu przypadkach, większą niż 600 litrów. Mają też tutaj wydrążony honoru nowa Skoda Superb i Kia Optima, jak Bezkonkurencyjna prawdziwa długość wnętrzaNic więcej i nic mniej niż 1 metr i 96 centymetrów długości. I tak, nowa Kia Optima jest prawie równa dotychczas nietykalny Superb. Zobaczymy w przyszłym roku, co nas czeka.

Możesz być także zainteresowany:

Małe samochody z lepszej przestrzeni wnętrz

Najlepszy kompaktowy rodzina: Która ma więcej bagażnik?

Najlepszym duży rynek SUV