samochody Jay Leno

samochody Jay Leno: miłość do klasyki.Jay Leno samochody: Eco Jet.Jay Leno samochody: Tank Car.Jay Leno samochody Ariel Atom.

Istnieje kilka znanych osób, które wyznają prawdziwą pasję do samochodów: Jamiroquai, Adrien Brody, Keanu Reeves ... Ale jeśli nie ma jednego, że wygrywa ten jest Jay Leno. Ojciec późnej nocy formacie, który został wywieziony do naszego kraju z Pepe Navarro Xavier Sardá i przedstawicieli Andreu Buenafuente ma takie zamiłowanie do wszystkiego, co prowadzi koła i jest zasilany benzyną, wiele z jego ogromnej fortuny spędza na zbieraniu pojazdy jak gdyby handel karty. Kto mógłby ...

Dobrą rzeczą Leno ma nie mniej niż 84 samochodów i 73 motocykli. I gdzie trzymasz? Jest garaż, chociaż „garaż” ma niewiele. Bardziej przypomina muzeum: trzy statki są połączone ze sobą, z 14.000 metrów kwadraty powierzchnia, w pełni urządzone przez marki i modele. Ośrodek jest tak duży, że nawet może być postrzegane przez Google Earth w przeglądarce internetowej aplikacji satelitarnej. Leno nazwał tę świątynię z samochodu jako Big Dog Garaż i samo w sobie jest już pełen osobliwości. Po pierwsze, to cechy dwa stałe mechaniczne którzy są odpowiedzialni za prowadzenie samochodów i mieć je zawsze o: Leno ma „zdrowy nawyk” iść codziennie do pracy ze sobą, nigdy nie powtarza samochód na noc.

Taki kompleks potrzebuje dużo energii. Tak więc, gdy kwestie ochrony środowiska stały się częścią naszego codziennego życia, słynny gospodarz „The Tonight Show” zainwestował prawie $ 500,000 generatorów energii odnawialnej, Big Dog Garaż pielęgnowaniu jego panele słoneczne i turbiny wiatrowej. wdrożenie takich technologii jest zdolne do doprowadzania energii do więcej niż czterdzieści domów w ciągu jednego dnia słoneczny, ale służy jedynie do dostarczenia 40 procent potrzeb Big Dog Garaż.

Pomijając ten kontynent, który zasługuje artykuł w sobie, skupiamy się na treści: dzieła sztuki na kołach, które są w środku. Pomyśl o samochodzie, który marzysz pojechać, ale to nigdy nie będzie w swoim garażu. następnie Jay Leno Ma go. W jego kolekcji nie brakuje samochody klasyczne, oszałamiające sportowych, luksusowych sedanów i kolekcję samochodów produkowanych w Ameryce. Ale istnieją pewne osobliwości, które zasługują na szczególną uwagę i są wśród jego ulubionym. Pokażemy kilka przykładów.

Ten wyjątkowy model świata jest prawdopodobnie najbardziej reprezentatywne „Leno Collection”. A to dlatego, GM poprosił o pomoc dla rozwoju. Wykazano na 2006 SEMA strojenia pokazują najważniejsze USA i jeden z najbardziej reprezentacyjnych części świata i jest zmodyfikowana wersja Chevroleta Corvette Z06. Chociaż niewiele szczątków sportów amerykańskich w obrazie Eco Jet, znacznie bliżej Cadillac dla swojej solidnej i aristate znaku. Jego położenie silnik umieszczony z przodu i centrum jest Honeywell LT-101 turbiny 650 KM zasilający i jedną z głównych korzyści jest flyweight, ponieważ składa się z elementów, takich jak aluminium, włókien węgla lub Kevlar.

Nazywają to szaleństwo na kołach samochód jest prawie błędne. To był pocisk produkowany przez Chryslera w 1953 roku i ukrywa pod jego kaptur ogromnym jednego K-47 propelent Patton. Dla tych, którzy nie wiedzą, że jest to maszyna, która wyposażyła zbiorniki szturmowe. To stworzenie ogromnych rozmiarów, ma 810 KM i bez wątpienia jest najbardziej obawiali się wróg w wyścigu drag drag.

Jako dobry Amerykanin, Jay Leno czuje przywiązanie do „muscle car”. Ford Mustang, Chevrolet Camaro, Dodge Charger ... kilka z tych nazwisk w ich teraźniejszości i przeszłości można zobaczyć w Big Dog garaży. Jednak najbardziej egzotyczne wszystkim jest I Tornado. Choć nadwozie i wnętrze należą do tej klasycznej 70., jego serce jest całkowicie nowy. Jest to prototyp podpisany przez GM Performance V8 7,0 litra i 1070 CV które, oczywiście, jest to związane z klasycznym napędem na tylne koła. Petite animalada.

Amerykańska gwiazda zawarte kilku lat jednym z tych ekskluzywnych sportowych przypomina samochód wyścigowy czyni. W rzeczywistości, Leno ma Pierwsza jednostka wyprodukowana w USA Ariel Atom, Zostało to potwierdzone przez jego Numer seryjny: # 0001. Znany jako motocykl doznań oferując samochód, to kabriolet 245 KM 8200 RMP biegu 225 kilometrów na godzinę i przyspiesza od zera do sześćdziesięciu w 2,89 sekund. Co ciekawe możemy powiedzieć, że Jay Leno zabrał na wycieczkę i miał dać tyle „wosk”, który został postrzelony i benzyny stoją sklep Autobooks-Aerobooks znajdujący się w Los Angeles, co jest dość częste.

jeden z najbardziej lubianych modeli Presenter350 $modyfikacjez nim udał się do swojej pierwszej wystawie

- sport Jay Leno