Peugeot Połącz Apps, najbardziej przydatne i bezpieczne aplikacje w samochodzie

Peugeot Połącz Apps, najbardziej przydatne i bezpieczne aplikacje w samochodzie

banner Peugeot

Nie trzeba mieć najnowszą Technologia LTE 4G (Long Term Evolution), W smartphone lub inny przenośny cieszyć się bardziej użyteczne, bezpieczne i zabawne aplikacje w samochodzie, jak i Peugeot kompleksowa obsługa aplikacji Peugeot Połącz Aplikacje Obejmuje szeroką dostępność aplikacje z technologia 3G do cieszyć się podczas podróżowanie w samochód.

usługa Peugeot Połącz Aplikacje Jest on dostępny dla samochodów Peugeot 208, 2008, 308 i 508 wyposażony ekran dotykowy i przeglądarka w cenie 385 euro, w tym VAT. Opłata ta obejmuje lata od połączenia z usługą i Peugeot Połącz klucz USB 3G.

Peugeot Połącz Aplikacje Oferuje on zestaw aplikacjami, specjalnie zaprojektowane do ułatwić podróżowanie w czasie rzeczywistym, czyli w tym samym czasie podczas jazdy, tak aby twoje doświadczenie jazdy satysfakcjonujące. Ze względów bezpieczeństwa niektóre aplikacje, które są zawarte także inne funkcje są dostępne tylko aktywne lub gdy samochód jest nieruchomy.

Peugeot Połącz Aplikacje

wśród Wybrane aplikacje Peugeot Połącz Aplikacje, zawierać następujące elementy:

- kojot: Można przewidywać drogę i wiedzieć z wyprzedzeniem powiadomienie sytuację na trasie. Będziesz otrzymywać ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne w czasie rzeczywistym zbliżające się niebezpieczeństwo lub strefę ryzyka: Zawiadomienie o stałych i mobilnych radarów drogowych świateł, wypadki, korki działa ...
- parking: Mówi ci dostępne miejsca do parkowania na obszarach zbliżonych do danej lokalizacji.
- Przewodnik Michelin i Trip Advisor: poinformować o restauracjach i hotelach w pobliżu trasy lub miejscu przeznaczenia, szczególnie przydatnych do oceny i doświadczenia wielu innych użytkowników i turystów.
- paliwo: Wskazuje, że w pobliżu stacji paliw, które oferują najniższe zatankować lub dokonać cen złamać.
- Michelin Travel: pomaga odkryć niektóre z najpiękniejszych miejsc turystycznych, czy miast, zabytkowych budynków lub naturalnych rogach.
- Michelin ruchu: można uniknąć zacięć informujące o statusie w czasie rzeczywistym ruchu drogowym i trasy alternatywne proponiéndote
- ViaMichelin: poprowadzi Cię do celu z najlepszej trasy do korzystania czas i koszt szacowany paliwa.
- TellMeWhere: pomaga znaleźć najlepsze opcje dla społeczności, aby sprostać najbardziej zalecane do wyjścia.
- MyPeugeot: To mówi wszystko o swoim samochodzie i obsługi technicznej.
- czas: Wiadomo, czy będzie padał deszcz, śnieg, słońce ... do miejsca docelowego lub następnego weekendu masz plany podróży.
- sklep: portal, gdzie można pobrać nowe aplikacje.