Samochody elektryczne więcej czasu autonomii

Jakie są elektryczne samochody z rynku więcej autonomii?Jakie są elektryczne samochody z rynku więcej autonomii?Jakie są elektryczne samochody z rynku więcej autonomii?Jakie są elektryczne samochody z rynku więcej autonomii?

Hyundai mówi Autonomia nie jest jedynym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy porównywaniu pojazdu elektrycznego, i słusznie. Mimo to, na razie, to odległość można podróżować na jednym ładowaniu baterii elektrycznego pozostaje ważnym faktem, być może najważniejsze. To jest pierwsza rzecz, że ogół społeczeństwa myśli do pojazdu elektrycznego, a także czynnik najbardziej wpływowy w decyzji o zakupie jednego z tych samochodów.

Szukaliśmy dziesięć samochodów elektrycznych z większą autonomię niż te sprzedawane w Hiszpanii. Istnieje wiele innych czynników, radzimy rozważyć przed zakupem elektrycznego, ale autonomia jest dobrym punktem wyjścia.

1. Tesla Wzór S 2017, 542 km

Będzie je porównać z tymi, którzy je porównać, Tesla będą prowadzone dłoń pod względem autonomii. Każda z tych opcji wybrać, aby umożliwić baterie Wzór S osiągając jeden ładunek dalej niż jakikolwiek inny pojazd elektryczny (Za zgodą jego starszy brat, model X, oczywiście), przynajmniej dzisiaj.

2. Tesla Model X 2017, 383-465 km

Nie wymieniono 60D wersje modelu X i model S, które nie są już na rynku (W pierwszym przypadku), lub które mają być usunięte (w drugim przypadku). Dobrą rzeczą jest to, że dla Tesli, poprzez wyeliminowanie tych modeli mniej autonomii, zwiększa swoją przewagę nad konkurencją.

3. Renault Zoe, 400 km

Trafi na rynek w październiku zeszłego roku, ich 400 km autonomii ogłoszono zgodnie z cyklem testów (NEDC spodziewanego wynieść około 300 kilometrów rzeczywistych) przekracza 160 km od swojego poprzednika, który homologaba 240. To również bez jota zwiększona masa lub wielkość baterii, Dzięki dobrej pracy LG Chem.

BMW i34. BMW i3, 300 km

Pierwszy elektryczny niemiecka firma niedawno otrzymał nowy 33 kWh akumulatora, który dał mu Oficjalna zasięgu 300 kilometrów. Wzrost nie jest wyłącznie dla nowych i3: właściciele starego modelu, który zastąpi nową baterię jeśli chcą.

5. Volkswagen e-golf, 300 km

Przywiązany do autonomii BMW i3, jest również wynikiem ulepszeń do poprzedniego modelu. W tym przypadku autonomia zwiększa 50 procent z baterii litowo-jonowych o pojemności 35,8 kWh -w porównaniu do 24,2 kWh ubiegłego. Stwierdzono również poprawiła czas ładowania, które mogą być teraz wykonywane w całości sześć godzin podłączając go do każdego gniazdka elektrycznego. aw pół godziny można naładować baterię do 80 procent, jeśli dostępny szybkie ładowanie.

6. Hyundai Ioniq 2017, 280 km

280 km nie jest najbardziej spektakularny na postać elektryczną w 2017 roku, ale warto zauważyć jeden aspekt Ioniq EV: 16 kWh na 100 km. to Jest to najniższy wynik w czystej Electric, i to jednostka miary będzie coraz większe znaczenie z biegiem lat. Po tym wszystkim, nikt nie dba dziś samochód spalinowy autonomia, prawda? Mamy infrastrukturę niezbędną do tankowania nasze samochody nie muszą wycisnąć maksymalny depozyt przed przybyciem na stacji benzynowej. Liczbę że zależy nam pod względem efektywności paliwowej litrów na 100 km. I to jest także to, co stanie się z elektryczny: fakt, że możemy skończyć interesujący jest liczba kilowatogodzin trzeba podróżować 100 km. I tu teraz Hyundai wygrywa.

7. Nissan liści, 250 km

Od stycznia 2016 roku nowe oferty Nissan LEAF zasięg 250 kilometrów. Przy obciążeniu jego nowa 30 kWh akumulatora, Jest zdolny do przebycia 50 km więcej niż wcześniej. Aktualizacja nie nastąpił wzrost w wielkości baterii, choć jego waga: 21 kg dokładnie.

8. Citroen poczty Mehari, 240 km

Mehari weteran wrócił 48 lat później w formacie elektrycznego. ich 240 km autonomii służyły do ​​władz wyspy Formentera (ich naturalnym środowisku) zakupiono flotę pojazdów do transportu tych osobistości odwiedzających wyspę. Jednakże, jest to samochód produkcji na małą skalę Jego wielkość produkcji nie przekroczy 1000 sztuk rocznie w całej Europie i jest przeznaczony przede wszystkim dla wynajmu flot, hoteli, etc.

Kia Soul EV9. Kia duszy EV 200 km

Jego litowo-polimerowa bateria litowo-jonowa o pojemność 27 kWh, nadać mu zasięg ponad 200km. Oraz optymalizację maksymalną energię, samochód zawiera ekran w konsoli środkowej daje nam wskazówki dla bardziej ekonomicznej jazdy, nawet zaplanować czasy, gdy chcemy naładować akumulatory i nabrać sił najbliższych punktów.

10. Mercedes B 250E, 200 km

Wersja Mercedes Klasy B elektryczna może przejść 200 km na jednym ładowaniu bateria z pojemność 28 kWh. Chociaż zakres pozostawia się w ciągu ostatnich pozycjach „top 10”, to jest sprawiedliwe, aby pamiętać, że ten samochód osiąga niemałe moc 180 KM.

Możesz być także zainteresowany

Boom tanich chińskich samochodów elektrycznych: ich klucze

Jakie marki sprzedaje więcej samochodów elektrycznych w Hiszpanii?

SUV w przyszłości pokochasz I-Pace Jaguar, Mercedes EQ ...