Mitsubishi ASX: Historia podróż do Merida (VIDEO)

Droga z Mitsubishi ASX: Golf Teatr MéridaDroga z Mitsubishi ASX: Golf Teatr MéridaDroga z Mitsubishi ASX: Golf Teatr MéridaDroga z Mitsubishi ASX: Golf Teatr Mérida

350 km daleko, i nie tylko, aby dowiedzieć się tajemnice trasie z tej odległości, ale także spotkać się z naszym towarzyszem podróży, Mitsubishi ASX. Nie jest zbyt długa podróż ... ale wystarczy wykonać kilka przystanków po drodze i cieszyć się interesujące może zaoferować, jak w naszym przypadku, A-5 i nasz cel: Merida.

To właśnie w tym rodzaju szlaku gdzie otrzymujemy najbardziej z cech naszych Mitsubishi ASX. Mamy Wersja 220 di- i wykończenie Kaiteki, górny koniec japoński SUV w jego wariant mechaniczny turbodiesel czterocylindrowy 150 KM. Związana z automatyczna przekładnia hydrokinetyczna sześciobiegowa, ma ASX AWD podłączenia: Odrobina przycisku, możemy wybrać, czy do jazdy z napędem na przednie koła z 4x4 dostępny w niektórych sytuacjach lub zawsze mają pęd na wszystkie cztery koła dzięki Centrum blokada dyferencjału.

Mitsubishi ASX w Merida

W normalnych sytuacjach, napęd na koła przednie Jest to najlepszy sojusznik, aby przejść drogę i uzyskać najlepszą konsumpcji, która w naszej autostrady na trasie Merida przelotowej ASX Mitsubishi Przewrócił poniżej 8 litrów na 100 kilometrów. Na drogach z dala od asfaltu, System napędu na cztery koła, z jego ogumieniem mieszanym, Pojawiły się one bardzo skuteczne i fantastyczną zdolność trakcji, jak niewiele w coraz bardziej „zaludniony” segmentu SUV.

Mitsubishi ASX Jest zatem jeden z najbardziej niezawodnych i wszechstronnych postaci więcej zakładów wśród jego rywali. Estetycznie został zaktualizowany w tym roku. Wewnątrz, to okazuje się przestronna kabina z Wygodna pozycja kierowcy a jednocześnie bardzo blisko pod ręką. W tym mety górnym końcu mamy również podgrzewane skórzane siedzenia wyposażone w siedem-calowy ekran dotykowy, przeglądarka, tempomat, lusterka aparat i rozwoju technologicznego. szyberdach, Zapewnia również więcej światła do wnętrza; bagażnik, w międzyczasie, nagrany 460 litrów w średniej segmentu.

Mitsubishi ASX w Merida

Droga z Mitsubishi ASX: ku Merida

Kilka ekspresowych oferują w takiej zwartej strefy, scenerii i zabytków tak różne, jak na drodze między Hiszpanią a sąsiednim kraju, Portugalia. w Merida oczekiwaliśmy Klasyczny Międzynarodowy Festiwal Teatralny, jednym z wydarzeń kulturalnych zaznaczone na czerwono w kalendarzu Performing Arts naszego kraju.

Trasa do stolicy Extremadura przechodzi długą drogę: Wiele miast wieńczy zamków i zabytków niech sami widać z tej samej drogi. Maqueda, Talavera de la Reina, Torralba de Oropesa, Lagartera, Trujillo, Navalmoral de la Mata... I tak aż osiągniemy nasz cel, to miasto o bogatej historii. Roman ślad Emerita Augusta pozostaje do dziś, coś odzwierciedlenie w takich miejscach jak Forum, rzymski most na rzece Guadiana, amfiteatr, akwedukt, Teatro ...

Ten ostatni gościł w sumie osiem spektakli, m.in. „Kaligula”, „Seneca”, „Pięknej Heleny” lub „Komedii kłamstwa” były w miesiącach lipcu i sierpniu. Doroczne spotkanie w niezrównany ustawienie, dostosowany do czasów współczesnych, nie tracąc historyczną aurą, które dają kolumn i struktur etapie.

Teatro de Mérida

Możesz być także zainteresowany

Mitsubishi ASX: Droga do surfowania i festiwal muzyczny w Asturii (wideo)

Mitsubishi ASX: rejs do A Coruña (wideo)

Mitsubishi ASX: sportowego w National Rally Championship (wideo)