Wszystkie elektryczne i hybrydowe wtyczki: Buying Guide

Wszystko plug-in rynku elektrycznych i samochodów hybrydowychWszystko plug-in rynku elektrycznych i samochodów hybrydowychWszystko plug-in rynku elektrycznych i samochodów hybrydowychWszystko plug-in rynku elektrycznych i samochodów hybrydowych

Konkurencja jest już jeden na jednego. plug-in samochodów hybrydowych i Czyste wyroby oferta Electric coraz interesujący dzień, jak i na poziomie zachowań, autonomii, a nawet cenę. mieć elektryczny samochód dzisiaj ma swoje zalety. Na przykład, zwolnione z płacenia parkowanie regulowane: Mogą parkować za darmo w zielone i niebieskie kwadraty regulowanym obszarze service Parking (SER), bez ograniczenia czasowego. Tak, zawsze z charakterystycznym SER, że kredyty do „zera” emisją spalin. również może krążyć pas dla HOV zajętę w pojeździe i charakterystycznej emisji widzialnej pojazdu zero. Są one również zwolnienie z płacenia podatku rejestracyjnego, podczas podatku drogowego mają premię w wysokości 75 procent. A wkrótce będziesz Okrągły z nich najbardziej ograniczonych obszarach ruchu gorąco nie wydzielają gazy zanieczyszczające, a także w różnych fzanieczyszczeniom asy protokołów. W Madrycie, na przykład.

wtykowe samochodów elektrycznych i hybrydowych także teraz mają zachęty do kupna. Kwota pomocy w ramach planu Movea zależy od zakresu elektrycznego pojazdu: 2.700 € wyłącznie dla tych bez zakresie elektrycznym ponad 40 km i nie mniej niż 15 km; 3.700 € dla tych z autonomii większa niż 40 km i nie dłużej niż 90 km; i 5.500 € dla pojazdów więcej niż 90 km zasięg elektryczny. Jeśli po poznaniu wszystkich korzyści jakich można zakwalifikować do wtyczki w samochodzie elektrycznym lub hybrydowym, pokazujemy najlepsza znajdziesz dzisiaj na rynku i można zobaczyć na zdjęciach.

Do 30.000 euro

Volkswagen E-Up

Pierwszy pojazd elektryczny Volkswagen, e-Up jest ulubionym wprowadzić samochodów elektrycznych ze względu na ich niewielkie rozmiary i najlepszy występ: Do 160 kilometrów od zakresu elektrycznego oferuje z 82 KM mocy całkowitej.

pozytywnyGood przestrzeń, wygodne siedzenia, zwinna obsługa, wiele luk, wyważone zawieszenie i dobry wybór.

ujemnyTwoja cena dla małego samochodu i ograniczonej przestrzeni dla nóg.

VW e-UpNissan LEAF

z wiosna 2012 oferty Nissan liść, czysto elektryczny. długości 4,45 m, To zapewnia do pięciu osób i jest wyposażony w akumulatory o 24 lub 30 kWh.

pozytywny: Kompaktowy model o dobrej przestrzeni i tułowia wystarczająco duża (355 litrów). Osiąga zasięg 200 kilometrów.

ujemny: Jakość niektórych materiałów i średnią moc hamowania.

Renault
Zoe

Renault Zoe Jest to czteromiejscowy użytkowym, z Autonomia 210 kilometrów oraz nowy wariant R240, z mniejszą, ale równie mocnym silnikiem (88 KM) zwiększa dotrzeć do ponad 30 kilometrów.

pozytywnyDoszliśmy do osiągnięcia 264 km przy jednym ładowaniu, bez przerwy i bardzo szczególnych warunkach, ale istnieją.

ujemnyOpierają się one na -Camaleón- stacji ładowania i specjalnego obciążenia, ponieważ nie jest podłączony do sieci domowej w dowolnej konwencjonalnej wtyczki.

Do 40.000 euro

Kia Soul EV

Pierwszy elektryczny samochód Kia opiera się na duszy. Silnik produkuje 111 KM, dla Autonomia 212 kilometrów i 145 kilometrów na godzinę prędkość maksymalna.

pozytywny: Ciche i wygodne z bardzo dobrze wykorzystane i posiada bogate wyposażenie wnętrza.

ujemny: Z akumulatora znajduje się na piętrze, oferuje ładowność 281 litrów.

Kia Soul EVVolkswagen
e-Golf

Volkswagen Golf we wszystkich jego znaczenia i jeden z bardziej atrakcyjne elektryczny do jego funkcjonowania. Oferuje on szereg 190 km a ekwiwalent mocy do 115 KM.

pozytywny: Rolling doskonałą jakość i maksymalną technologii. Posiada dwa tryby jazdy i cztery regulować hamowanie regeneracyjne.

ujemnyW porównaniu do innych samochodów elektrycznych, ma wysoką cenę zakupu i tylko dwa lata gwarancji.

Volkswagen Golf GTE

Volkswagen Golf Nie jest on dostępny tylko w stu procentach modelu elektrycznego, jak również wtyczka hybrydowy GTE się z prędkością 130 km / h 50 km zasięgu czysto elektryczny. Ma połączone wyjście 204 KM.

pozytywny: Zwinność i dobrą zdolność przyspieszania.

ujemny: Mały zapas na tylnych siedzeniach, a cena zakupu również nieco wysoka.

Mitsubishi Outlander PHEV

Mitsubishi Outlander wtyczki hybryd, PHEV, cechy Silnik elektryczny na każdej osi, z przodu iz tyłu, z 82 KM każdy, oprócz innego 121 KM benzyna. Ma elektryczny zakres 50 kilometrów.

pozytywnyBardzo dobre miejsca i bogate wyposażenie standardowe.

ujemny: Kierownicy dotykowy i komfort zawieszenia.

Do 60.000 euro

Mercedes C 350

Po klasy S jest już dostępna jest Mercedes klasy C wtyk hybrydowy z silnikiem benzyna 211 KM i 82 koni energii elektrycznej z Autonomia 31 kilometrów.

pozytywny: Rafinowany, elegancki, sportowy, wygodny i przy niskim zużyciu energii.

ujemnyBrak dźwięku harmonia czterocylindrowy, wysoka cena zakupu i autonomia, które mogłyby być wyższe.

Mercedes 350E CVolkswagen Passat GTE

Samo pojęcie plug-in hybrid Golf, ale teraz przeniósł się do VW Passat, ale z mocniejszym silnikiem i Zakres elektryczny, który wznosi się na 50 kilometrów. Ma łączną moc 218 KM.

pozytywny: Duża plug-in hybrid, z bardzo dobrej jakości.

ujemny: Wysoka cena zakupu, bagażnik stracił prawie 200 litrów w porównaniu do benzyny VW Passat.

Do 80.000 euro

V60 D6 Plug-in Hybrid

V60 D6 Plug-in Hybrid Oferuje on niezwykłą kombinację silnik wysokoprężny inny elektryczny w tym hybrydowe wtyczki. Dobry sprinter, ale z pnia zmniejszona do 126 litrów oraz wysoka cena zakupu.

pozytywnyoszczędności: wysokoprężny jazdy autostradą, 50 kilometrów od czystego zakresie elektrycznym i dobrą ogólną wydajność.

ujemnySztuczna hamulca pięć silnik napędowy i wysokiej ceny.

Mercedes GLE 500 4Matic

GLE Mercedes 500 E 4Matic jest konkurentem dla BMW X5 40E, ale z silnik V6 zamiast czterocylindrowy, droższe, ale też znacznie silniejsze, ze lepiej wydajność jazdy. Czysty zakres elektryczny na podobnym poziomie: około 30 km dla tego plug-in hybrid.

pozytywny: Wysokiej klasy SUV, z bardzo dobre właściwości jezdne, bezpieczeństwo oraz wysoki komfort.

ujemny: Akumulator zmniejsza bagażnika 210 litrowy wysoką cenę i ograniczony zakres elektryczny.

BMW X5
xDrive 40e

BMW X5 hybrydowy korek Łączy on w sobie silnik benzynowy 2.0 245 KM z silnikiem elektrycznym 113, aby zapewnić połączona moc 313 KM. dostępny również czysto elektryczny zasięg około 31 km.

pozytywny: Dobra jakość, dobra multimedialnych i integracja zasilanie bateryjne, z niewielkim ograniczeniem w bagażniku.

ujemny: Zawieszenie i hałas silnika nieprzyjemne.

Tesla Wzór S

salon Luksusowe stuprocentowo elektryczny z cztery różne wersje: 70D, 85 S, S i S P85D 85D, z autonomia waha się między 442 a 502 kilometrów, lub napęd na tylne koła oraz liczne systemy wspomagające.

pozytywny: Unikalna koncepcja wysokim zakresie elektrycznym, wyniki sportowe, atrakcyjne wnętrza i długą gwarancją.

ujemny: Mała sieć dystrybutorów, backspace i stosunkowo słabego ogrzewania.

Tesla Wzór SPowyżej 80.000 euro

Ostra S E-hybrydowe

Porsche napęd hybrydowy tam na wielki SUV Cayenne i sedan Panamera. Zakres elektryczna jest zmniejszona do 30 kilometrów ze względu na ich wielkość. Jest cięższy niż olej napędowy.

pozytywny: Dobra wydajność, dobra przestrzeń i dynamikę jazdy.

ujemny: Wysoka waga, cena zakupu i dodatki bardzo drogie.

Panamera S E-hybrydowe

Panamera S E-hybrydowe jest luksusowy sedan z 36 kilometrów z autonomia elektryczny, bardzo dynamiczny, jeszcze trudniejsze, gdy przeprowadzane bardziej zrelaksowany styl i przy jeździe konsumpcji zorientowane.

pozytywnyBardzo wygodne, zwinny, dobre hamulce, bezpośrednie kierownicy i dynamikę jazdy.

ujemny: Zmieszany Wnętrze z planszy z wieloma przyciskami, ceny zakupu drogiego sprzętu i dodatkowego.

BMW i8

BMW i8 żadnych wątpliwości, że jest to samochód przyszłości, plug-in hybrid sugestywny i emocjonalny w ich sposobów prowadzących. Pomimo swojej futurystycznym wyglądzie, to prawie normalne i najbardziej użyteczny samochód. Ma łączną moc 362 KM.

pozytywne: Szybki samochód, można go bardzo szybko, z łatwością. Dotykowy bez skazy hamulec być hybrydą.

ujemnyNie ma zbyt wiele bagażu. Nasza jednostka, ze normalny zbiornik 3/4 i 9,9 l / 100 km średnie zużycie wykazała szereg 320 km.

Wszystko plug-in rynku elektrycznych i samochodów hybrydowych

Do 30.000 euro

100% autonomię zasilania

Peugeot iOn

150

Renault Zoe

240

Nissan LEAF

199

Citroen C Zero

150

VW e-Up

160

Do 40.000 euro

Kia Soul EV

212

VW Golf GTE

50

BMW i3

190

VW Golf e-

190

Mitsubishi Outlander PHEV

52

BMW 225xe

50

Do 60.000 euro

Audi A3 Sportback e-tron

50

Mercedes B 250e

200

BMW 330e

35

Volkswagen Passat GTE

50

Mercedes 350E C

31

Do 80.000 euro

Volvo V60 D6 Hybrid

50

BMW X5 xDrive 40e

31

GLE Mercedes 500 E 4Matic

30

Volvo XC90 T8 Twin Engine

43

Więcej niż 80.000 euro

Porsche Cayenne E-Hybrid

36

Porsche Panamera E-Hybrid

36

S Mercedes 500E

33

Tesla Model S P90D

402

BMW i8

37

Możesz być także zainteresowany:

Jakie są kraje o większości samochodów elektrycznych?

sprzedaży 175% elektryczne górę

5 Electric Bestsellery w Hiszpanii w 2015 roku