Osiem wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy na śniegu

Osiem wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy na śniegu

Jazdy na każdej nawierzchni wymaga zestawu umiejętności, a gdy droga może mieć żwiru, bądź mokrej, śniegu lub lodu arkuszy. Dlatego, aby nauczyć się podstawowych trików na Jazda w śniegu Uczestniczyliśmy jeden z kursów oferowanych Audi.

Dyrektor Szkoła jazdy i bezpieczeństwa Audi, Nacho Pérez był nasz instruktor. Są to osiem podstawowych sztuczek do bezpiecznej jazdy na śniegu.

Podstawowym pierwszy krokprawo oponazimaTak to jest kompatybilne podłączone nosić ESPNie są one zimowysmyczkiodłączyć ESPprzegrzanie hamulcówwidokzaliczka wizualny3. Delikatnie kierownicy

Uniknąć jakiegokolwiek nagłego manewru (Gwałtownego hamowania gwałtownego przyspieszania nadmierny kąt kierownicy, itp). Gładko napędowy ma bezpośredni wpływ na jakość jazdy.

4. krawężnika

Najlepszym rozwiązaniem w przypadku musimy zwolnić, jest użycie własny silnik, aby zatrzymać samochód. W przypadku, gdy mamy do kroku na pedał hamulca, Zawsze należy wykonać koła prosto. Jeśli zatrzymamy się na koła kierowane wszystko co robimy jesteśmy stracić jeszcze większą kontrolę nad sytuacją.

5. zakrętach

kiedy zakrętach, zwracając bardziej niż kiedykolwiek, ponieważ koła. Nadmierny kąt obrotu na kole natychmiast wyzwala wystąpienia podsterowności, czyli samochód zaczyna się poślizg przednich. W tym momencie skręcić niższa kierownica pomaga samochód włączyć więcej.

akceleratordelikatnośćlekko skręcić kierownicę, ESP zrobi resztę