Motorpress 2017 nagrody: najlepsze samochody roku

MPIB Nagrody: Zwycięzcy samochody i najlepsze zdjęciaMPIB Nagrody: Zwycięzcy samochody i najlepsze zdjęciaMPIB Nagrody: Zwycięzcy samochody i najlepsze zdjęciaMPIB Nagrody: Zwycięzcy samochody i najlepsze zdjęcia

Wczoraj na gali, która odbyła się na Santiago Bernabeu, wygłosili jak co roku w tym czasie Najlepsze Samochody 2017 nagrody, gdzie nasi czytelnicy Editorial Motorpress Iberyjski wybrać swoje ulubione samochody Rynek w każdej kategorii. Powiemy ci, w czasie rzeczywistym, w tym artykule można spotkać wszystkich zwycięzców.

Znany wszystkim zwycięzcom głosowania naszych czytelników kiedyś, teraz my wam także jakie były samochody wybrani roku, tym razem przez zespół testowy oraz Centrum Techniczne dla każdego z nagłówkami Silnik Motorpress nasz redakcyjny Ibérica: Autostrada, samochód, rzeczywista samochodów, pojazdów szynowych i Autopista.es. Są najlepsze modele, które przeszły przez nasze ręce w ubiegłym roku.

Highway nagroda za najlepszy model w segmencie środkowym i górnym: Ateca Seat

Ateca SeatGłównym uwolnienie w segmentach mediów? Teraz nie może zrozumieć to dzisiaj bez kategorii SUV. Wśród nich jako model Ateca Seat który opuścił bez wątpienia zwycięstwo. Ten nowy SUV wyróżnia się głównie w sekcjach tak istotne i ważne w samochodzie, takich jak funkcjonalność, przestronność, dynamiczne zachowanie i technologia multimedialnych. Jest począwszy do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży i towarzyszy wszystkim z rygorystyczną projektowania i wykonawstwa.

Nasze testy w Ateca Seat

Torpeda nagroda za najlepszy narodowy i Car of the Year: Citroen C3

citroen C3Magazyn wagonu wybrany jako najlepszy mały samochód roku do citroen C3, jeden z finalistów i kandydatów w uzupełnieniu do wygrania prestiżowego Samochód Roku 2017. Czyni to przez dostarczenie nowego segmentu powietrza użytkowego nowatorski design, przestrzeń wnętrza, przewracając jego dotyk, personalizacja, Zakres i aktywne bezpieczeństwo ... Plus wielki łączności i technologii. Citroen C3 doszła ciężko i teraz zajmuje drugie miejsce wśród liderów w Best Cars 2017 w swoim segmencie.

Nasze testy Citroena C3

Rzeczywista nagroda dla najlepszego samochodu kompaktowego Audi Q2

Audi Q2z Audi Q2, Niemiecka firma wylądował w segmencie, gdzie nie było jeszcze samochodów premium. A z baterią jazdy słuchowych dotąd niespotykane w tej kategorii. Jego szeroka gama silników, począwszy od 116 do 190 KM, wszystkie z możliwością wyposażenia S Tronic podwójne sprzęgło i siedem relacje, jest kolejnym z powodów, które sprawiają mu godne tej nagrody.

Nasze testy Audi Q2

Automobile nagroda dla najlepszego modelu sportowego BMW M2

BMW M2 BMW M2 odzwierciedla oryginalnego ducha pierwszego M ... i dlaczego, wśród wielu innych cech, otrzymuje nagrodę dla najlepszego Sports Car of the Year. M2 transmituje sportowego dzięki podwoziu jak zwinny jak łatwo kontrolować, o zawartości wagowej i silną silnika. Ale także bez nieprzyjemnego wezbrany kilka swoich starszych braci. I bardzo dobre wyniki, to można powiedzieć, że M2 jest najlepszy z serii M i jedna z najlepszych i historii.

Nasze testy BMW M2

nagroda Autopista.es dla najlepszej innowacji: Peugeot i-Cockpit 3008

Peugeot i-Cockpit 3008Wreszcie w Autopista.es nie nagradzać konkretnego samochodu, ale przede wszystkim innowacji ... ale oczywiście często uzbrojone do jednego lub kilku modeli marki. Z tej okazji mamy uwierzyć, że Peugeot zrewolucjonizowały miejsca kierowcy cztery lata temu wraz z oprzyrządowaniem usytuowany na górnym poziomie w stosunku do kierownicy, a to zmniejsza się jego rozmiar. Teraz marka udoskonala jego lew o imieniu I-Cockpit w przybysza 3008 i wyrównuje koło u góry tak, że jeszcze bardziej widoczny jest instrument elektroniczny 12 cali. Wszystko opakowane dobrze spektakularny projekt który powoduje uczucie wśród krytyków i publiczności.

Nasze testy Peugeot 3008

Doświadczenie Nagroda klientów: Toyota

Toyota Customer Experience AwardNa koniec zamykamy z wielokrotnie nagradzaną wyjątku wynikającego z nasza ostatnia Customer Experience Study. Znajdź najlepszą emocjonalną więź między marką a klientem, w oparciu o doświadczenia podczas wszystkich faz podróży klienta jest celem Customer Experience. W swojej drugiej edycji, ten wyjątkowy badanie w Hiszpanii na jakość obsługi klienta w sektorze motoryzacyjnym, prowadzone przez Motorpress i Buljan&Partnerzy oraz w oparciu o metryki NPS (Net Promoter Score), który mierzy prawdopodobieństwo rekomendacji (w tym przypadku znaków towarowych i oficjalnych dealerów), dał jako zwycięzca Toyota.

Wszystkie informacje Toyota

Możesz być także zainteresowany:

Oficjalna strona internetowa: Best Cars

Najlepszy z najlepszych samochodów Awards 2017 na zdjęciach

Zwycięskie samochody w Best Cars 2016