5 sztuczek anty-radar, naprawdę działają?

5 sztuczek anty-radar, naprawdę działają?

* Złożyć tablicę rejestracyjną lub wziąć w złym stanie:

Może to lekarstwo TAK Zapobiec radar łapie Cię i masz bilet do domu. Tak, jak zatrzymać policjanta na drodze, przygotuj się, ponieważ można się spodziewać grzywna w wysokości 200 euro Poważne naruszenie. Pomyśl dwa razy zanim aposta podwoić rejestracji swojego samochodu lub descuidarte zmienić, jeśli jest w złym stanie.

* Lakier z rejestracją lakieru lub umieścić płytę w jej pobliżu:

Sztuką położyć lakier o wpisie do lampa odbija radar i numery nie czytać Jest już bardzo stary. Należy jednak wiedzieć, że NO zapobiegnie dostać kopertę z DGT do swojej skrzynki pocztowej ... Tymczasem, umieść płytę w pobliżu czesnego zabłysnąć przed lampa sprawia, że ​​obraz nie służy ani pomoże.

* Kleje „niewidzialna”:

w Rosja Oni wynaleźli Kleje identyczny kształt i kolor rejestrowania liczby. Podobnie jak w poprzedniej lewie, NO zapobiegnie zdjęcie wykonać błysk spowoduje grzywny.

* System 'NoPhoto':

Niniejszy wynalazek, w cenie około 200 euro, Pochodzi z Stany Zjednoczone. Jest to integracja kilku błysków w płytach nośnych, skoki, gdy czujnik wykrywa radar flash. System 'NoPhoto' uruchamia błysk światła, aby bezużyteczny zdjęć cinemómetro. Jednym z jego problemy jest synchronizacja błysku radar, co jest trochę dobra, jeśli ich głównym celem nie jest skuteczne.

* inhibitory radarowe:

Pierwszą rzeczą, aby wiedzieć o tym systemie jest to, że BEZPRAWNEGO, więc należy nosić jedną z tych urządzeń w samochodzie. A jeśli nadal chcą zakwestionować prawo, należy również wiedzieć, że zakup i instalacja może kosztować więcej niż 1000 euro. inhibitory radary kaptan fale emitowane przez emisję radaru i blokuje sygnały częstotliwości wyższe. Jeśli zostaniesz przyłapany z urządzeniem z nich w samochodzie, Można stracić 3 punkty karnetu kierowania i tracą swoje obecne konto innego 6.000 euro. Dzisiaj, z radarów również zakazane przez najnowszej ustawy o ruchu drogowym, jedyne urządzenia są dopuszczone do urządzeń ostrzegawczych samochód radarowych, Są ostrzeżenia kamer o stałej prędkości z bazy danych.

Możesz być zainteresowany

Pegasus i patrzą na nas z nieba