Ateca Seat: Seat dlaczego warto wybrać tę nazwę?

Ateca Seat: Seat dlaczego warto wybrać tę nazwę?

-Dlaczego Seat wybrał imię dla swojego pierwszego SUV Ateca?

„Seat chce odzyskać to SUV jedną z jego cech, jak tradycyjnie nazywając nasze samochody z nazw odnoszących się do Hiszpanii. Niekoniecznie miast lub miast jak Leon czy Ibiza, ale również z Nazwy związane z naszą kulturą i geografii. Nazwy nazwaliśmy nasze samochody powinny być łatwe do wymówienia w kilkudziesięciu językach, nie wywołują negatywnych znaczeń i, co najważniejsze, że są one łatwo identyfikowalne z naszego kraju i siedziba”.

-Do tej pory nazwy hiszpańskich miast wybranych przez Seat były bardziej lub mniej znane populacje, może Arosa najmniej, ale wiadomo, że na koniec dnia ...Dlaczego teraz jedziemy do wsi praktycznie nikt nie znajduje się na mapie?

„Na jej piękno, jej malowniczych zakątków, powietrze, którym oddychamy. Ateca Jest to gmina 100 km od Saragossy, słynie z wąskich uliczek i sztuce mauretańskiej. Jeśli lubisz wyjazdy rodzinne, oddychać świeżym powietrzem i chodzić ze swoim partnerem, Ateca zauroczą cię ". Ateca, choć nie tak dobrze znany jak Ibiza czy Leon, na przykład, jest to wyraźnie reprezentantem naszego kraju miejscu. W rzeczywistości, dla naszej strategii nazewnictwa nie jest niezbędne do korzystania z nazwy miejscowości lub miasta, a przykładem jest Seat Alhambra. "

-Jakie inne imiona zostały usunięte z hiszpańskich miast, aby móc nazwać nowy SUV Seat?

„Oni tasuje Inne nazwy gdzie indziej w Hiszpanii mieli wspólne głośności i siły Ateca. Niektóre z tych alternatyw Być może będzie kiedyś wymienić inny przyszły model Seat”.

-Jaka była nazwa pierwotnie planowano przed Prezesem Seat, Luca de Meo, postanowił iberyjskiego oznaczenie geograficzne dla tego nowego SUV-a?

„Od kilku miesięcy Inne nazwy zawierające dźwięczność T i Q, listów odnoszące się do technologii i jakości zostały uznane. Nazwy te są związane z hasłem: „Seat. Technologii cieszyć” Ale zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej. Szukamy prawdziwych nazwisk, miast i gmin Hiszpanii i wybrał Ateca Seat ponieważ wywołuje doskonale „Technology” i „jakość”, gdy jest on zidentyfikowany jako rozpoznawalny hiszpańskiej nazwy. "

-Kiedy o kontakt osoby zainteresowane iz kim się komunikować decyzji Seat nazwę Ateca?

„Seat niedawno skontaktował się z władzami lokalnymi w gminie Ateca niech wie, to szczęście decyzję miarka. Nie ulega wątpliwości, otrzymaliśmy jako bardzo pozytywne wiadomości, jak mogłoby być inaczej, gdyż to stanowi ogromny impuls dla reputacji ludzi, nie tylko na poziomie krajowym, ale również międzynarodowym”.

-Czy jest to plus dla ludzi, że ktoś umieścić produktem globalnym nazwę swego ludu, jak z Seat Arosa?

„Oczywiste Seat przyjmując imię mało znanej populacji, dajemy bardzo wysoką renomę. Wielu ludzi na całym świecie będzie się dowiedzieć, gdzie jest to populacja. Ponadto, niektóre wydarzenia często występują w miejscowości z prasą, dealerów itp "

-Było to obowiązkowe, które empezase przez Użytkownik? Czy to ma dźwięku C lub K w wymowie? Czy masz coś wspólnego z wymową nazwy ma na celu przekazać to, co samochód?

„W ostatnich latach, Seat stawia pozycjonować się jako marka, która oferuje zaawansowaną technologię oraz nowej siedziby Ateca jest wspaniałym przykładem. Z wykorzystaniem technologii LED, cyfrowe konfigurowalne okno i instrumentów lub urządzeń łączności, a także obfitość elementów elektronicznych, które sprawiają, że wrażenia z jazdy są wszystkie elementy, które uosabiają to zobowiązanie do technologii. Dlatego też model ten był uważany nazwy, które wywołują Technologia i Ateca są doskonale łączy się żądany dźwięk z faktem, stanowią również hiszpańską nazwę"